aimeos-core - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Basket empty
hr: Košarica je prazna

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
hr: Klasa "%1$s" ne implementira sučelje "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
hr: Klasa "%1$s" nije dostupna

en: Configuration invalid
hr: Neispravne postavke

en: Downloading file "%1$s" failed
hr: Preuzimanje datoteke "%1$s" nije uspjelo

en: File "%1$s" not found
hr: Dokument "%1$s" nije pronađjen

en: Invalid characters in class name "%1$s"
hr: Nedozvoljen simbol u imenu klase "%1$s"

en: Not a date
hr: Nije datum

en: Not a number
hr: Nije broj

en: Not a time
hr: Nije vrijeme

en: Product  not available
hr: Proizvod nedostupan

en: Product not available
hr: Proizvod nedostupan

en: Products out of stock
hr: Nema proizvoda na stanju

en: Service not available
hr: Usluga nije dostupna

en: Unable to call method "%1$s"
hr: Nemožemo pozvati metodu "%1$s"
