aimeos-core - en to he translation catalogue (214 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
he: כתובת עבור הדומיין "%1$s" אינה זמינה

en: Address for type "%1$s" not available
he: כתובת לסוג "%1$s" אינה זמינה

en: Address item for removal not found
he: פריט הכתובת להסרה לא נמצא

en: Address not available
he: כתובת לא זמינה

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
he: כתובת הצדעה "%1$s" אינה בטווח המותר

en: Address search configuration not available
he: תצורת חיפוש כתובת אינה זמינה

en: Address type "%1$s" not within allowed range
he: סוג הכתובת "%1$s" אינו בטווח המותר

en: At least one key is required for aggregation
he: לפחות מפתח אחד נדרש לצבירה

en: Basket empty
he: הסל ריק

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
he: השובר שנקנה במטבע "%1$s", הסל משתמש ב"%2$s"

en: Cache object not available
he: אובייקט המטמון אינו זמין

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
he: שיטה לא ידועה נקראה "%1$s" במחלקה "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
he: צומת קטלוג עבור המזהה "%1$s" אינו זמין

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
he: נתיב קטלוג עבור המזהה "%1$s" לא נמצא

en: Checks for available addresses in basket failed
he: בדיקת כתובות זמינות בסל נכשלה

en: Checks for available service items in basket failed
he: הבדיקות של פריטי שירות זמינים בסל נכשלו

en: Child node with index "%1$d" not available
he: צומת ילד עם האינדקס "%1$d" אינו זמין

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
he: מחלקה "%1$s" לא מיישמת ממשק "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
he: מחלקה "%1$s" לא זמינה

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
he: הקוד "%1$s" לא יכול להיות ארוך מ-%2$d תווים

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
he: הקוד "%1$s" לא יכול להיות ארוך מ-32 תווים

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
he: קוד מכיל תווים לא חוקיים: "%1$s"

en: Code is too long
he: הקוד ארוך מדי

en: Code must not be longer than 255 characters
he: הקוד לא יכול להיות ארוך מ-255 תווים

en: Code must not be longer than 32 characters
he: הקוד לא יכול להיות ארוך מ-32 תווים

en: Configuration for "%1$s" is missing
he: תצורה עבור "%1$s" חסרה

en: Configuration invalid
he: תצורה לא חוקית

en: Configuration not available
he: תצורה לא זמינה

en: Configuration object not available
he: אובייקט תצורה אינו זמין

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
he: תצורה של משפט SQL הכרחי עבור "%1$s" אינה זמינה

en: Coupon in basket is not available any more
he: קופון בסל אינו זמין יותר

en: Coupon is not available any more
he: הקופון אינו זמין יותר

en: Curl could not be initialized
he: לא ניתן לאתחל את Curl

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
he: שגיאת תלתל: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
he: אובייקט מנהל מסדי נתונים אינו זמין

en: Date value before "%1$s"
he: ערך התאריך לפני "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
he: הורדת הקובץ "%1$s" נכשלה

en: Duplicate coupon code
he: שכפל קוד קופון

en: Duplicate coupon code "%1$s"
he: שכפל קוד קופון "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
he: הרחבת צומת "%1$s" נכשלה

en: File "%1$s" not found
he: הקובץ "%1$s" לא נמצא

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
he: הקובץ או הספרייה "%1$s" אינם קיימים

en: File system manager object not available
he: אובייקט מנהל מערכת הקבצים אינו זמין

en: Finished order status import from "%1$s"
he: ייבוא ​​סטטוס הזמנה הסתיים מ- "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
he: ייבוא ​​סטטוס הזמנה הסתיים מקובץ "%1$s"

en: Flags "%1$s" not within allowed range
he: דגלים "%1$s" אינם בטווח המותר

en: Flags not within allowed range
he: דגלים אינם בטווח המותר

en: ID of last inserted database record not available
he: מזהה של רשומת מסד הנתונים האחרונה שהוכנסה אינו זמין

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
he: אובייקט בינלאומי לא זמין עבור "%1$s"

en: Invalid ISO country code
he: קוד מדינה ISO לא חוקי

en: Invalid ISO country code "%1$s"
he: קוד מדינה ISO לא חוקי "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
he: קוד מטבע ISO לא חוקי

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
he: קוד מטבע ISO לא חוקי "%1$s"

en: Invalid ISO language code
he: קוד שפת ISO לא חוקי

en: Invalid ISO language code "%1$s"
he: קוד שפת ISO לא חוקי "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
he: JSON לא חוקי כתוצאה מחיפוש המזהה "%2$s" ב"%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
he: תכונה לא חוקית במיקום "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בקוד המטבע ISO "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בקוד שפת ISO "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם המחלקה "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
he: תווים לא חוקיים בתאריך "%1$s".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
he: תווים לא חוקיים בתאריך "%1$s".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
he: תווים לא חוקיים בתאריך, פורמט ISO "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" צפוי

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
he: תווים לא חוקיים בתאריך, פורמט ISO "YYYY-MM-DD" צפוי

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם הדומיין "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בכתובת האימייל: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם המנהל "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
he: תווים לא חוקיים בשם המנהל "%1$s" ב"%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
he: תווים לא חוקיים במחיר "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם הספק "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בתאריך הרכישה "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם הסוג "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
he: תצורה לא חוקית עבור ספק הקופונים "%1$s", צריך "%2$s"

en: Invalid delivery type
he: סוג מסירה לא חוקי

en: Invalid factory "%1$s"
he: מפעל לא חוקי "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
he: סוג פנטומימאי לא חוקי "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
he: שם ספק לא חוקי "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
he: סל מסודר לא חוקי. "%1$s" החזרות "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
he: סל מסודר לא חוקי. "%1$s" החזרות "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
he: פורמט מרווח זמן לא חוקי "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
he: סוג לא חוקי "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
he: כתובת אתר לא חוקית "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
he: לא ניתן למחוק פריט.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
he: לא ניתן לשמור את הפריט באמצעות השיטה save().

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
he: פריט שהופנה בדומיין "%1$s" לא נמצא: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
he: פריט עם מזהה "%1$s" לא נמצא

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
he: פריט עם מזהה "%2$s" ב- "%1$s" לא נמצא

en: Job with ID "%1$s" not found
he: העבודה עם המזהה "%1$s" לא נמצאה

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
he: פריט רשימה להסרה מהדומיין "%1$s" לא נמצא

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
he: פריט רשימה עם המזהה "%2$s" ב- "%1$s" לא נמצא

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
he: סוג רשימה עבור פריט תכונה עם המזהה "%1$s" אינו זמין

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
he: סוג רשימה עבור פריט מחיר עם המזהה "%1$s" אינו זמין

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
he: סוג רשימה עבור פריט טקסט עם המזהה "%1$s" אינו זמין

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
he: טעינת תגובת ה-XML "%1$s" מספק המסירה נכשלה

en: Locale item for site "%1$s" not found
he: פריט מקומי עבור האתר "%1$s" לא נמצא

en: Locale object not available
he: אובייקט מקומי אינו זמין

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
he: דגל נעילה "%1$d" אינו בטווח המותר

en: Log entry with ID "%1$s" not found
he: כניסת יומן עם המזהה "%1$s" לא נמצאה

en: Log manager object not available
he: אובייקט מנהל היומנים אינו זמין

en: Mail object not available
he: אובייקט דואר אינו זמין

en: Manager path "%1$s" is invalid
he: נתיב מנהל "%1$s" אינו חוקי

en: Manager path is empty
he: נתיב מנהל ריק

en: Message queue object not available
he: אובייקט תור הודעות אינו זמין

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
he: שיטה "%1$s" עבור מנהל האתר לא זמינה

en: Method "%1$s" for provider not available
he: שיטה "%1$s" עבור ספק אינה זמינה

en: Missing configuration "%1$s"
he: חסרה תצורה "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
he: המזהה החדש "%1$s" לפריט שונה מהמזהה הישן "%2$s"

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
he: לא ניתן לשמור אתר חדש שנוצר באמצעות השיטה "save()". נסה להשתמש בשיטה "insert()" במקום זאת.

en: No XML file "%1$s" found
he: לא נמצא קובץ XML "%1$s".

en: No bought voucher for code "%1$s" available
he: אין שובר שנקנה עבור הקוד "%1$s" זמין

en: No catalog node for ID "%1$s"
he: אין צומת קטלוג עבור המזהה "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
he: לא נמצא פריט לתנאים: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
he: לא נמצא פריט עם "%2$s" ב"%1$s".

en: No more credit available for voucher "%1$s"
he: אין יותר זיכוי זמין עבור השובר "%1$s"

en: No order for ID "%1$s" found
he: לא נמצאה הזמנה עבור מזהה "%1$s".

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
he: אין מחיר עבור מזהה המוצר "%1$s" או קוד המוצר "%2$s" זמין

en: No product with code "%1$s" found
he: לא נמצא מוצר עם הקוד "%1$s".

en: No rebate for currency "%1$s" available
he: אין הנחה למטבע "%1$s" זמינה

en: No search configuration available for "%1$s"
he: אין תצורת חיפוש זמינה עבור "%1$s"

en: No search keys available
he: אין מפתחות חיפוש זמינים

en: No stock type for code "%1$s" found
he: לא נמצא סוג מלאי עבור הקוד "%1$s".

en: No type for code "%1$s" found
he: לא נמצא סוג לקוד "%1$s".

en: No warehouse for code "%1$s" found
he: לא נמצא מחסן עבור הקוד "%1$s".

en: Not a date
he: לא דייט

en: Not a date and time
he: לא תאריך ושעה

en: Not a key/value map
he: לא מפת מפתח/ערך

en: Not a list item
he: לא פריט רשימה

en: Not a listed value
he: לא ערך רשום

en: Not a number
he: לא מספר

en: Not a string
he: לא מחרוזת

en: Not a time
he: לא פעם

en: Not a true/false value
he: לא ערך נכון/לא נכון

en: Not an integer number
he: לא מספר שלם

en: Object is not of required type "%1$s"
he: האובייקט אינו מהסוג הנדרש "%1$s"

en: Operation not supported
he: פעולה לא נתמכת

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
he: מזהה ההזמנה "%1$s" בתגובת ה-XML של ספק המשלוח שונה מזהה החשבונית המאוחסנת "%2$s" של ההזמנה

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
he: מיקום כתובת ההזמנה "%1$s" חייב להיות גדול מ-0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
he: פריט בסיס הזמנה עם מזהה הזמנה "%1$s" לא נמצא

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
he: נתוני ההזמנה שנשלחו לספק המשלוח נדחו עם הקוד "%1$s" לפי תגובת XML

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
he: סטטוס מסירת ההזמנה "%1$s" אינו בטווח המותר

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
he: סטטוס תשלום ההזמנה "%1$s" אינו בטווח המותר

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
he: מיקום מוצר ההזמנה "%1$s" חייב להיות גדול מ-0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
he: עמדת שירות ההזמנה "%1$s" חייבת להיות גדולה מ-0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
he: סוג ההזמנה "%1$s" אינו בטווח המותר

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
he: הזמנה עם מזהה "%1$s" נדחתה עם הקוד "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
he: פרמטר "%1$s" עבור תצורה אינו זמין

en: Password object not available
he: אובייקט סיסמה אינו זמין

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
he: PayPal Express: עסקה משוכפלת עם המזהה "%1$s" והסטטוס "%2$s"

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
he: PayPal Express: עסקה כפולה עם המזהה "%1$s" והסטטוס "%2$s"

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
he: PayPal Express: בקשה לא חוקית "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
he: PayPal Express: מזהה עסקת תשלום עבור מזהה הזמנה "%1$s" אינו זמין

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
he: PayPal Express: בקשה למזהה הזמנה "%1$s" נכשלה עם "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
he: PayPal Express: סכום תשלום שגוי "%1$s" עבור מזהה הזמנה "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
he: PayPal Express: דוא"ל מקלט שגוי "%1$s"

en: Payment costs
he: עלויות תשלום

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
he: אנא עיין במחירי המוצרים בסל שלך

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
he: לא ניתן להוסיף מחיר. מזהה המטבע "%1$s" של פריט המחיר ומזהה המטבע הנוכחי "%2$s" אינו תואם.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
he: המחיר עבור הכמות הנתונה "%1$d" אינו זמין

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
he: המחיר עבור הכמות הנתונה "%1$s" אינו זמין

en: Price item not available
he: פריט המחיר אינו זמין

en: Process object not available
he: אובייקט תהליך אינו זמין

en: Product  not available
he: המוצר אינו זמין

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
he: מוצר אינו מכיל את כל הערכים הנדרשים.

en: Product does not contain the SKU code
he: מוצר אינו מכיל את קוד מק"ט

en: Product matching given properties not found
he: לא נמצאו מאפיינים התואמים למוצר

en: Product not available
he: המוצר אינו זמין

en: Product with array key "%1$d" not available
he: מוצר עם מפתח מערך "%1$d" אינו זמין

en: Products in basket not available
he: המוצרים בסל אינם זמינים

en: Products out of stock
he: המוצרים אזלו מהמלאי

en: Property item for removal not found
he: פריט נכס להסרה לא נמצא

en: Property name "%1$s" not within allowed range
he: שם הנכס "%1$s" אינו בטווח המותר

en: Provider in "%1$s" not available
he: ספק ב- "%1$s" אינו זמין

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
he: הכמות חייבת להיות 0 או יותר ולא תעלה על %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
he: הכמות חייבת להיות 0 או יותר ואסור לעלות על הכמות שהוזמנה

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
he: הכמות חייבת להיות גדולה מ-0 ולא תעלה על %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
he: הכמות חייבת להיות גדולה מ-0 ולא תעלה על 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
he: סולם הכמות חייב להיות גדול מ-0

en: Required parameter "%1$s" is missing
he: פרמטר נדרש "%1$s" חסר

en: Required value for "%1$s" is missing
he: חסר ערך נדרש עבור "%1$s".

en: Search configuration for "%1$s" not available
he: תצורת חיפוש עבור "%1$s" אינה זמינה

en: Search configuration not available
he: תצורת החיפוש אינה זמינה

en: Sending order failed: "%1$s"
he: הזמנת השליחה נכשלה: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
he: שליחת ההזמנה לספק משלוח נכשלה עם סטטוס HTTP "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
he: שליחת ההזמנה לספק משלוח נכשלה: "%1$s"

en: Service not available
he: השירות אינו זמין

en: Service of type "%1$s" not available
he: שירות מסוג "%1$s" אינו זמין

en: Session object not available
he: אובייקט הפעלה אינו זמין

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
he: לא ניתן להכניס אתר.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
he: לא ניתן להזיז את האתר.

en: Site for code "%1$s" not found
he: אתר לקוד "%1$s" לא נמצא

en: Started order status import from "%1$s"
he: החל ייבוא ​​סטטוס הזמנה מ- "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
he: החל ייבוא ​​סטטוס הזמנה מקובץ "%1$s"

en: The algorithm "%1$s" is not supported
he: אלגוריתם "%1$s" אינו נתמך

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
he: חריגה מערך הסל המרבי של %1$s

en: The maximum product quantity is %1$d
he: כמות המוצר המקסימלית היא %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
he: חריגה מכמות המוצר המקסימלית של %1$d

en: The maximum product value is %1$s
he: ערך המוצר המקסימלי הוא %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
he: הכמות המקסימלית של כל המוצרים היא %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
he: הערך המקסימלי של כל המוצרים הוא %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
he: ערך הסל המינימלי של %1$s לא הגיע

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
he: לא הושגה כמות המוצר המינימלית של %1$d

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
he: סוג אפשרות התצורה עם מפתח "%1$s" חייב להיות "%2$s"

en: Time value after "%1$s"
he: ערך זמן אחרי "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
he: ערך זמן לפני "%1$s"

en: Total results value not found
he: ערך התוצאות הכולל לא נמצא

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
he: שורש עץ עם הקוד "%1$s" ב- "%2$s" לא נמצא

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
he: הקלד פריט עם המזהה "%1$s" ב-"%2$s" לא נמצא

en: Unable to call method "%1$s"
he: לא ניתן לקרוא לשיטה "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
he: לא ניתן ליצור קובץ XML להזמנה "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
he: לא ניתן להעביר את הקובץ המיובא "%1$s" אל "%2$s"

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
he: אין אפשרות למיין חגים ציבוריים: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
he: מפתח חיפוש לא ידוע "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
he: אימות תגובת ה-XML מספק המסירה מול הסכימה "%1$s" נכשל

en: View object not available
he: אובייקט התצוגה אינו זמין
