aimeos-core - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: bs
hr: Bosanski

en: cs
hr: Češki

en: da
hr: Danski

en: el
hr: Grčki

en: en
hr: Engleski

en: eo
hr: Esperanto

en: es
hr: Španjolski

en: fi
hr: Finski

en: fr
hr: Francuski

en: ga
hr: Irski

en: hr
hr: Hrvatski

en: hu
hr: Mađarski

en: is
hr: Islandski

en: it
hr: Talijanski

en: ja
hr: Japanski

en: kg
hr: Kongo

en: ko
hr: Korejski

en: mk
hr: Makedonski

en: no
hr: Norveški

en: pl
hr: Poljski

en: pt
hr: Portugalski

en: ro
hr: Rumunjski

en: ru
hr: Ruski

en: sk
hr: Slovački

en: sl
hr: Slovenski

en: sq
hr: Albanski

en: sr
hr: Srpski

en: sv
hr: Švedski

en: tr
hr: Turski

en: zh
hr: Kineski
