aimeos-core - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: AD
hr: Andora

en: BA
hr: Bosna i Hercegovina

en: BG
hr: Bugarska

en: BR
hr: Brazil

en: CA
hr: Kanada

en: CH
hr: Švicarska

en: CL
hr: Čile

en: CN
hr: Kina

en: CO
hr: Kolumbija

en: CU
hr: Kuba

en: CY
hr: Cipar

en: DE
hr: Njemačka

en: DK
hr: Danska

en: ES
hr: Španjolska

en: FI
hr: Finska

en: FR
hr: Francuska

en: GI
hr: Gibraltar

en: GL
hr: Grenland

en: GR
hr: Grčka

en: GU
hr: Guam

en: HK
hr: Hong Kong

en: HR
hr: Hrvatska

en: HT
hr: Haiti

en: HU
hr: Mađarska

en: IE
hr: Irska

en: IL
hr: Izrael

en: IN
hr: India

en: IQ
hr: Irak

en: IS
hr: Island

en: IT
hr: Italija

en: JO
hr: Jordan

en: JP
hr: Japan

en: LB
hr: Libanon

en: MC
hr: Monako

en: ME
hr: Crna Gora

en: MG
hr: Madagakar

en: MK
hr: Makedonija

en: MT
hr: Malta

en: MX
hr: Meksiko

en: NG
hr: Nigeria

en: NO
hr: Norveška

en: NP
hr: Nepal

en: NZ
hr: Novi Zeland

en: PE
hr: Peru

en: PK
hr: Pakistan

en: PL
hr: Poljska

en: PT
hr: Portugal

en: RO
hr: Rumunjska

en: RS
hr: Srbija

en: SD
hr: Sudan

en: SE
hr: Švedska

en: SI
hr: Slovenija

en: SK
hr: Slovačka

en: SN
hr: Senegal

en: SO
hr: Somalia

en: TH
hr: Tajland

en: TR
hr: Turska

en: UA
hr: Ukrajina
