aimeos-core - en to bg translation catalogue (249 entries)

en: AD
bg: Андора

en: AE
bg: Обединени арабски емирства

en: AF
bg: Афганистан

en: AG
bg: Антигуа и Барбуда

en: AI
bg: Ангила

en: AL
bg: Албания

en: AM
bg: Армения

en: AO
bg: Ангола

en: AQ
bg: Антартика

en: AR
bg: Аржентина

en: AS
bg: Американска Самоа

en: AT
bg: Австрия

en: AU
bg: Австралия

en: AW
bg: Аруба

en: AX
bg: Аландските острови

en: AZ
bg: Азербайджан

en: BA
bg: Босна и Херцеговина

en: BB
bg: Барбадос

en: BD
bg: Бангладеш

en: BE
bg: Белгия

en: BF
bg: Буркина Фасо

en: BG
bg: България

en: BH
bg: Бахрейн

en: BI
bg: Бурунди

en: BJ
bg: Бенин

en: BL
bg: Сен Бартелеми

en: BM
bg: Бермуда

en: BN
bg: Бруней Дарусалам

en: BO
bg: Боливия

en: BQ
bg: Бонайре, Синт Евстатиус и Саба

en: BR
bg: Бразилия

en: BS
bg: Бахамски острови

en: BT
bg: Бахамски острови

en: BV
bg: Буве остров

en: BW
bg: Ботсуана

en: BY
bg: Беларус

en: BZ
bg: Белиз

en: CA
bg: Канада

en: CC
bg: Кокосови (Кийлинг) острови

en: CD
bg: Конго, Демократична република

en: CF
bg: Централна Африканска Република

en: CG
bg: Конго

en: CH
bg: Швейцария

en: CI
bg: Бряг на слоновата кост

en: CK
bg: Острови Кук

en: CL
bg: Чили

en: CM
bg: Камерун

en: CN
bg: Китай

en: CO
bg: Колумбия

en: CR
bg: Коста Рика

en: CU
bg: Куба

en: CV
bg: Кабо Верде

en: CW
bg: Кюрасао

en: CX
bg: Коледни острови

en: CY
bg: Кипър

en: CZ
bg: Чехия

en: DE
bg: Германия

en: DJ
bg: Джибути

en: DK
bg: Дания

en: DM
bg: Доминика

en: DO
bg: Доминиканска република

en: DZ
bg: Алжир

en: EC
bg: Еквадор

en: EE
bg: Естония

en: EG
bg: Египет

en: EH
bg: Западна Сахара

en: ER
bg: Еритрея

en: ES
bg: Испания

en: ET
bg: Етиопия

en: FI
bg: Финландия

en: FJ
bg: Фиджи

en: FK
bg: Фолкландските острови (Малвински)

en: FM
bg: Микронезия, Федерални щати

en: FO
bg: Фарьорски острови

en: FR
bg: Франция

en: GA
bg: Габон

en: GB
bg: Великобритания

en: GD
bg: Гренада

en: GE
bg: Грузия

en: GF
bg: Френска Гвиана

en: GG
bg: Гернси

en: GH
bg: Гана

en: GI
bg: Гибралтар

en: GL
bg: Гренландия

en: GM
bg: Гамбия

en: GN
bg: Гвинея

en: GP
bg: Гваделупа

en: GQ
bg: Екваториална Гвинея

en: GR
bg: Гърция

en: GS
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: GT
bg: Гватемала

en: GU
bg: Гуам

en: GW
bg: Гвинея-Бисау

en: GY
bg: Гвиана

en: HK
bg: Хонконг

en: HM
bg: Хърд и Макдоналд острови

en: HN
bg: Хондурас

en: HR
bg: Хърватска

en: HT
bg: Хаити

en: HU
bg: Унгария

en: ID
bg: Индонезия

en: IE
bg: Ирландия

en: IL
bg: Израел

en: IM
bg: Остров Ман

en: IN
bg: Индия

en: IO
bg: Британска територия в Индийския океан

en: IQ
bg: Ирак

en: IR
bg: Иран, Ислямска република

en: IS
bg: Исландия

en: IT
bg: Италия

en: JE
bg: Джърси

en: JM
bg: Ямайка

en: JO
bg: Йордания

en: JP
bg: Япония

en: KE
bg: Кения

en: KG
bg: Киргизстан

en: KH
bg: Камбоджа

en: KI
bg: Кирибати

en: KM
bg: Коморски острови

en: KN
bg: Сейнт Китс и Невис

en: KP
bg: Корея, Корейска народнодемократична република

en: KR
bg: Република Корея

en: KW
bg: Кувейт

en: KY
bg: Кайманови острови

en: KZ
bg: Казахстан

en: LA
bg: Лаоската народнодемократична република

en: LB
bg: Ливан

en: LC
bg: Сейнт Лусия

en: LI
bg: Лихтенщайн

en: LK
bg: Шри Ланка

en: LR
bg: Либерия

en: LS
bg: Лесото

en: LT
bg: Литва

en: LU
bg: Люксембург

en: LV
bg: Латвия

en: LY
bg: Либия

en: MA
bg: Мароко

en: MC
bg: Монако

en: MD
bg: Молдова

en: ME
bg: Черна гора

en: MF
bg: Сан Мартин (френска част)

en: MG
bg: Мадагаскар

en: MH
bg: Маршалови острови

en: MK
bg: Македония

en: ML
bg: Мали

en: MM
bg: Мианмар

en: MN
bg: Монголия

en: MO
bg: Макао

en: MP
bg: Северни Мариански острови

en: MQ
bg: Мартиника

en: MR
bg: Мавритания

en: MS
bg: Монсерат

en: MT
bg: Малта

en: MU
bg: Мавриций

en: MV
bg: Малдивите

en: MW
bg: Малави

en: MX
bg: Мексико

en: MY
bg: Малайзия

en: MZ
bg: Мозамбик

en: NA
bg: Намибия

en: NC
bg: Нова Каледония

en: NE
bg: Нигер

en: NF
bg: Остров Норфолк

en: NG
bg: Нигерия

en: NI
bg: Никарагуа

en: NL
bg: Холандия

en: NO
bg: Норвегия

en: NP
bg: Непал

en: NR
bg: Науру

en: NU
bg: Ниуе

en: NZ
bg: Нова Зеландия

en: OM
bg: Оман

en: PA
bg: Панама

en: PE
bg: Перу

en: PF
bg: Френска Полинезия

en: PG
bg: Папуа-Нова Гвинея

en: PH
bg: Филипини

en: PK
bg: Пакистан

en: PL
bg: Полша

en: PM
bg: Сен Пиер и Микелон

en: PN
bg: Питкерн

en: PR
bg: Пуерто Рико

en: PS
bg: Палестина

en: PT
bg: Португалия

en: PW
bg: Палау

en: PY
bg: Парагвай

en: QA
bg: Катар

en: RE
bg: Реюнион

en: RO
bg: Ромъния

en: RS
bg: Сърбия

en: RU
bg: Русия

en: RW
bg: Руанда

en: SA
bg: Саудитска Арабия

en: SB
bg: Соломоновите острови

en: SC
bg: Сейшелските острови

en: SD
bg: Судан

en: SE
bg: Швеция

en: SG
bg: Сингапур

en: SH
bg: Света Елена, Възнесение и Тристан да Куня

en: SI
bg: Словения

en: SJ
bg: Свалбард и Ян Майен

en: SK
bg: Словакия

en: SL
bg: Сиера Леоне

en: SM
bg: Сан Марино

en: SN
bg: Сенегал

en: SO
bg: Сомалия

en: SR
bg: Суринам

en: SS
bg: Южен Судан

en: ST
bg: Сао Томе и Принсипи

en: SV
bg: Ел Салвадор

en: SX
bg: Синт Маартен (Холандски част)

en: SY
bg: Сирийска Арабска република

en: SZ
bg: Свазиленд

en: TC
bg: Търкс и Кайкос

en: TD
bg: Чад

en: TF
bg: Френски южни територии

en: TG
bg: Того

en: TH
bg: Тайланд

en: TJ
bg: Таджикистан

en: TK
bg: Токелау

en: TL
bg: Източен Тимор

en: TM
bg: Тюркменистар

en: TN
bg: Тунис

en: TO
bg: Тонга

en: TR
bg: Турция

en: TT
bg: Тринидад и Тобаго

en: TV
bg: Тувалу

en: TW
bg: Тайван

en: TZ
bg: Танзания, Обединена република

en: UA
bg: Украйна

en: UG
bg: Уганда

en: UM
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: US
bg: САЩ

en: UY
bg: Уругвай

en: UZ
bg: Узбекистан

en: VA
bg: Ватикана (Светия престол)

en: VC
bg: Сейнт Винсънт и Гренадини

en: VE
bg: Венецуела, Боливарска република

en: VG
bg: Вирджински острови, Британски

en: VI
bg: Вирджински острови, САЩ

en: VN
bg: Виетнам

en: VU
bg: Вануату

en: WF
bg: Уолис и Футуна

en: WS
bg: Самоа

en: YE
bg: Йемен

en: YT
bg: Майот

en: ZA
bg: Южна Африка

en: ZM
bg: Замбия

en: ZW
bg: Зимбабве
