aimeos-core - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
uk: Додавання товару з ID "%1$s" заборонено

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
uk: Доступні ідентифікатори атрибутів "%1$s" не відповідають заданим ідентифікаторам атрибутів "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
uk: Елемент кошика в позиції "%1$d" змінити не можна

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
uk: Елемент кошика в позиції "%1$d" неможливо видалити вручну

en: Category is not available
uk: Категорія недоступна

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
uk: Клас "%1$s" не реализуе "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
uk: Клас "%1$s" не реализуе інтерфейс "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
uk: Клас "%1$s" не доступний

en: Class "%1$s" not found
uk: Клас "%1$s" не знайдено

en: Coupon code "%1$s" is invalid
uk: Код купона "%1$s" недійсний

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
uk: Код купона "%1$s" недійсний або більше недоступний

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
uk: Код купона "%1$s" більше недоступний

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
uk: Недійсні посилання "%1$s" для товару з ідентифікатором "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
uk: Недійсні посилання "%1$s" для товару з ідентифікатором %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
uk: Недійсні властивості адреси, перевірте введені дані, будь ласка

en: Invalid characters in class name "%1$s"
uk: Недопустимі символы в назві класу "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
uk: Неприпустима назва класу "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
uk: Невірний домен "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
uk: Неприпустиме підприємство "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
uk: Недійсне значення ціни "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
uk: Недійсне значення для типу адреси "%1$s"

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
uk: Не знайдено жодної статті для вибраних атрибутів та ідентифікатора товару "%1$s"

en: No customer lists domain
uk: Немає списку клієнтів домену

en: No customer lists type code
uk: Код типу списку клієнтів відсутній

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
uk: Не знайдено жодного елемента для "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
uk: Елемента замовлення для ідентифікатора "%1$s" не знайдено

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
uk: Немає запасу для ідентифікатора товару "%1$s" та типу "%2$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
uk: Кількість кодів купонів перевищила встановлений ліміт

en: Product item with ID "%1$s" not found
uk: Товар з ідентифікатором "%1$s" не знайдено

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
uk: Вимоги до коду купона "%1$s" не виконані

en: Site is not available
uk: Сайт недоступний

en: Temporary limit reached
uk: Перевищено доступний ліміт. Спробуйте ще раз через 15 хвилин, будь ласка

en: Temporary order limit reached
uk: Перевищено доступний ліміт замовлень. Спробуйте ще раз через 15 хвилин, будь ласка

en: The order has already been created
uk: Замовлення вже було створено

en: There are not enough products "%1$s" in stock
uk: Не вистачає товарів "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
uk: Неможливо викликати метод "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
uk: Не вдається знайти товар "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
uk: Невідомі атрибути "%1$s"

en: You are not allowed to manage groups
uk: Вам не дозволено керувати групами

en: You can only add a review if you have ordered a product
uk: Ви можете додати відгук, лише якщо ви замовили товар
