aimeos-core - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
hu: "%1$s" azonosítóval nem adhat hozzá terméket

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
hu: "%1$s" elérhető jellemző nem egyezik a/az "%2$s" kapott jellemzővel

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
hu: "%1$d" pozícióban a kosárba tett termék nem módosítható.

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
hu: "%1$d" pozícióban a kosárba tett termék nem törölhető kézzel

en: Category is not available
hu: A kategória nem elérhető

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
hu: "%1$s" osztályban nincs létrehozva "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
hu: A(z) "%1$s" osztály nem valósítja meg a(z) "%2$s" felület osztályt

en: Class "%1$s" not available
hu: A/Az "%1$s" osztály nem elérhető.

en: Class "%1$s" not found
hu: A következő osztály nem található: "%1$s"

en: Controller path is empty
hu: A kontroller útvonal üres

en: Coupon code "%1$s" is invalid
hu: Érvénytelen kupon kód: "%1$s"

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
hu: Érvénytelen vagy nem elérhető kupon kód: "%1$s"

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
hu: Nem elérhető kupon kód: "%1$s"

en: Domain "%1$s" is not supported
hu: "%1$s" tartomány nem támogatott

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
hu: Érvénytelen "%1$s" hivatkozások a "%2$s" azonosítójú termékre

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
hu: Érvénytelen "%1$s" hivatkozások a %2$s azonosítójú termékre

en: Invalid address properties, please check your input
hu: Érvénytelen címtulajdonságok! Kérjük, ellenőrizze a bevitelt!

en: Invalid characters in class name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter a/az "%1$s" osztály nevében

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakterek a/az "%1$s" vezérlő nevében

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
hu: Érvénytelen karakterek a/az "%1$s" vezérlő nevében ebben: "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
hu: Érvénytelen osztálynév: "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
hu: Érvénytelen tartomány: "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
hu: Érvénytelen gyártó: "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
hu: Érvénytelen árérték: "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
hu: Érvénytelen címtípus: "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
hu: "%1$s" tartományhoz és "%2$s" kódhoz a felsorolás fajtája hiányzik

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
hu: A választott jellemzőkkel és "%1$s" azonosítóval nem található cikk

en: No customer lists domain
hu: Vásárlólisták tartománya hiányzik

en: No customer lists type code
hu: Vásárlólisták típuskódja hiányzik

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
hu: Nem található tétel ehhez: "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
hu: Nem található rendelési tétel a következő azonosítóval: "%1$s"

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
hu: "%1$s" azonosítószámú "%2$s" fajta termék nincs készleten

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
hu: A választott jellemzőkkel és "%1$s" azonosítóval nem található egyedi cikk

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
hu: Nem engedélyezett a "%1$s" azonosítójú vásárló adatainak elérése

en: Number of coupon codes exceeds the limit
hu: A kuponkódok száma meghaladja a megengedett számot

en: Product item with ID "%1$s" not found
hu: "%1$s" azonosítóval nem található termék

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
hu: "%1$s" kuponkód feltételei nem teljesülnek

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
hu: "%1$s" fajtához és "%2$s" azonosítóhoz nem található szolgáltatási tétel

en: Site is not available
hu: A webhely nem elérhető

en: Temporary limit reached
hu: Elérte az átmeneti korlátot

en: Temporary order limit reached
hu: Elérte az átmeneti rendelési korlátot

en: The order has already been created
hu: A rendelés már elkészült

en: There are not enough products "%1$s" in stock
hu: "%1$s" termékből nincs elég készleten.

en: Unable to call method "%1$s"
hu: Nem lehet, meghívni a "%1$s" eljárást

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
hu: Nem lehet meghívni "%1$s::%2$s" eljárást

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
hu: Nem lehet létrehozni "%1$s" szolgátatót "%2$s" szolgáltatásazonosítóhoz

en: Unable to find product "%1$s"
hu: "%1$s" termék nem található

en: Unknown attributes "%1$s"
hu: Ismeretlen jellemzők: "%1$s"

en: You are not allowed to manage groups
hu: Nincs engedélye a csoportok kezelésére

en: You can only add a review if you have ordered a product
hu: Csak akkor adhat hozzá véleményt, ha megrendelt egy terméket
