aimeos-core - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
he: אסור להוסיף מוצר עם מזהה "%1$s".

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
he: מזהי המאפיינים הזמינים "%1$s" אינם תואמים למזהי המאפיינים הנתונים "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
he: לא ניתן לשנות את פריט הסל בעמדה "%1$d".

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
he: לא ניתן למחוק את פריט הסל בעמדה "%1$d" באופן ידני

en: Category is not available
he: קטגוריה אינה זמינה

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
he: מחלקה "%1$s" לא מיישמת "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
he: מחלקה "%1$s" לא מיישמת ממשק "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
he: מחלקה "%1$s" לא זמינה

en: Class "%1$s" not found
he: הכיתה "%1$s" לא נמצאה

en: Controller path is empty
he: נתיב הבקר ריק

en: Coupon code "%1$s" is invalid
he: קוד הקופון "%1$s" אינו חוקי

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
he: קוד הקופון "%1$s" אינו חוקי או אינו זמין יותר

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
he: קופון לקוד "%1$s" אינו זמין יותר

en: Domain "%1$s" is not supported
he: דומיין "%1$s" אינו נתמך

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
he: הפניות לא חוקיות של "%1$s" עבור מוצר עם מזהה "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
he: הפניות לא חוקיות של "%1$s" עבור מוצר עם מזהה %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
he: מאפייני כתובת לא חוקיים, אנא בדוק את הקלט שלך

en: Invalid characters in class name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם המחלקה "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
he: תווים לא חוקיים בשם הבקר "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
he: תווים לא חוקיים בשם הבקר "%1$s" ב"%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
he: שם מחלקה לא חוקי "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
he: דומיין לא חוקי "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
he: מפעל לא חוקי "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
he: ערך מחיר לא חוקי "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
he: ערך לא חוקי עבור סוג הכתובת "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
he: סוג רשימה עבור הדומיין "%1$s" והקוד "%2$s" לא נמצא

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
he: לא נמצא מאמר עבור תכונות נבחרות ומזהה מוצר "%1$s"

en: No customer lists domain
he: אין תחום רשימות לקוחות

en: No customer lists type code
he: אין קוד סוג רשימות לקוחות

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
he: לא נמצא פריט עבור "%1$s" (%2$s).

en: No order item for ID "%1$s" found
he: לא נמצא פריט הזמנה עבור המזהה "%1$s".

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
he: אין מלאי עבור מזהה המוצר "%1$s" וסוג "%2$s" זמין

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
he: לא נמצא מאמר ייחודי עבור מאפיינים נבחרים ומזהה מוצר "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
he: אסור לגשת לנתוני לקוחות עבור מזהה "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
he: מספר קודי הקופון חורג מהמגבלה

en: Product item with ID "%1$s" not found
he: פריט מוצר עם מזהה "%1$s" לא נמצא

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
he: דרישות עבור קוד קופון "%1$s" אינן מתקיימות

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
he: פריט שירות עבור סוג "%1$s" ומזהה "%2$s" לא נמצא

en: Site is not available
he: האתר אינו זמין

en: Temporary limit reached
he: הגבלה זמנית

en: Temporary order limit reached
he: הגעת למגבלת ההזמנה הזמנית

en: The order has already been created
he: הסדר כבר נוצר

en: There are not enough products "%1$s" in stock
he: אין מספיק מוצרים "%1$s" במלאי

en: Unable to call method "%1$s"
he: לא ניתן לקרוא לשיטה "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
he: לא ניתן לקרוא למתודה "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
he: לא ניתן ליצור ספק "%1$s" עבור שירות עם מזהה "%2$s"

en: Unable to find product "%1$s"
he: לא ניתן למצוא את המוצר "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
he: מאפיינים לא ידועים "%1$s"

en: You are not allowed to manage groups
he: אינך רשאי לנהל קבוצות

en: You can only add a review if you have ordered a product
he: אתה יכול להוסיף ביקורת רק אם הזמנת מוצר
