aimeos-core - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
bg: Забранено е добавянето на продукт с номер "%1$s"

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
bg: Наличните номера на атрибути "%1$s" не съвпадат с дадените номера на атрибути "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
bg: Елементът от кошницата на позиция "%1$d" не може да бъде променян

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
bg: Елементът от кошницата на позиция "%1$d" не може да бъде изтриван ръчно

en: Category is not available
bg: Категорията не е налична

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
bg: Класът "%1$s" не се изпълнява "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
bg: Класът "%1$s" не изпълнява интерфейса "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
bg: Класът "%1$s" не е намерен

en: Class "%1$s" not found
bg: Класът "%1$s" не е намерен

en: Controller path is empty
bg: Не е указан път към контролера

en: Coupon code "%1$s" is invalid
bg: Купон с код "%1$s" е невалиден

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
bg: Купон с код "%1$s" е невалиден или не се предлага повече

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
bg: Купон с код "%1$s" не се предлага повече

en: Domain "%1$s" is not supported
bg: Домейнът "%1$s" не се поддържа

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
bg: Невалидни "%1$s" референции за продукт с номер "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
bg: Невалидни "%1$s" референции за продукт с номер %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
bg: Невалидни свойства на адрес. Моля, проверете въведените данни

en: Invalid characters in class name "%1$s"
bg: Недопустими символи в името на класа "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
bg: Недопустими символи в името на контролера "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
bg: Недопустими символи в името на контролера "%1$s" в "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
bg: Невалидно име на клас "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
bg: Невалиден домейн "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
bg: Невалидна фабрика "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
bg: Невалидна стойност на цената "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
bg: Невалидна стойност за тип на адрес "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
bg: Не е намерен тип на списък за домейн "%1$s" и код "%2$s"

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
bg: Не е намерен елемент за избраните атрибути и номера на продукта "%1$s"

en: No customer lists domain
bg: Няма списък с клиенти на домейна

en: No customer lists type code
bg: Няма код за тип на списък на клиенти.

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
bg: Не са намерени елементи за "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
bg: Не е намерен артикул за ID "%1$s"

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
bg: Няма наличност на продукта с номер "%1$s" и тип "%2$s"

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
bg: Не е намерен уникален артикул за избраните атрибути и номер на продукт "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
bg: Не е разрешено достъпът до данните на клиента за идентификатор "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
bg: Броя на кодовете на купони надвишава лимита

en: Product item with ID "%1$s" not found
bg: Продуктът с идентификационен номер "%1$s" не е намерен.

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
bg: Изискванията за купон с код "%1$s" не са изпълнени

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
bg: Не е намерен тип на елемент на услуга "%1$s" и номер "%2$s"

en: Site is not available
bg: Сайтът не е достъпен

en: Temporary limit reached
bg: Временно ограничение достигнато

en: Temporary order limit reached
bg: Временното ограничение на поръчките е достигнато.

en: The order has already been created
bg: Поръчката вече е създадена

en: There are not enough products "%1$s" in stock
bg: Няма достатъчно продукти "%1$s" на склад

en: Unable to call method "%1$s"
bg: Невъзможно е да се извика метод "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
bg: Невъзможно е да се извика метод "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
bg: Невъзможно е създаването на доставчик "%1$s" за услуга с номер "%2$s"

en: Unable to find product "%1$s"
bg: Не може да бъде намерен продукт "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
bg: Неизвестни атрибути "%1$s"

en: You are not allowed to manage groups
bg: Не ви е разрешено да управлявате групи

en: You can only add a review if you have ordered a product
bg: Можете да добавите отзив само ако сте поръчали продукт.
