aimeos-core - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Add
my: ထည့်မည်

en: At least one delivery address part is missing or invalid
my: ပေးပို့ရမည့်လိပ်စာရှာမတွေ့ပါ

en: Birthday
my: မွေးနေ့

en: Buy now
my: ဝယ်ယူမည်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Change
my: ပြောင်းလဲမည်

en: Change payment
my: ငွေချေစနစ်ပြောင်းလဲမည်

en: City
my: မြို့နယ်

en: Close
my: ပိတ်မည်

en: Company
my: ကုမ္ပဏီ

en: Confirmation
my: အတည်ပြုခြင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Coupon codes
my: ကူပွန်ကုဒ်

en: Coupons
my: ကူပွန်

en: Create a customer account for me
my: ဝယ်ယူသူအကောင့်ပြုလုပ်မည်

en: Customer account
my: ဝယ်ယူသူအကောင့်

en: Delivery address
my: ပေးပို့ရမည့်လိပ်စာ

en: Details
my: အသေးစိတ်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Name
my: အမည်

en: Pay now
my: ပေးချေမည်

en: Please select
my: ကျေးဇူးပြု၍ရွေးချယ်ပါ

en: Price
my: ဈေးနှုန်း

en: Quantity
my: အရေအတွက်

en: favorite
my: နှစ်သက်သည်

en: watch
my: ကြည့်မည်
