aimeos-core - en to lb translation catalogue (48 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
lb[0]: %1$d Artikel
lb[1]: %1$d Artikelen

en: %1$d review | %1$d reviews
lb[0]: %1$d Rezensioun
lb[1]: %1$d Rezensiounen

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
lb: %1$s
    %2$s%3$s%4$s%5$s
    %6$s%7$s
    %8$s
    %9$s%10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

en: %1$s %2$s
lb: %1$s%2$s

en: %1$s %2$s off
lb: %1$s%2$s Rabatt

en: %1$s at %2$s
lb: %1$s den %2$s

en: + %1$s%% VAT
lb: + %1$s%% TVA

en: +1 123 456 7890
lb: +352 123 456 789

en: A non-recoverable error occured
lb: Et as ee Problem opgetrueden

en: Add
lb: Dobäisetzen

en: Add billing address
lb: Rechnungsadress dobäisetzen

en: Add to basket
lb: An de Käddi

en: Additional
lb: Zousätzlech

en: Additional 2
lb: Zousätzlech 2

en: Article
lb: Artikel

en: Article no.
lb: Artikel Nr.

en: At least one billing address part is missing or invalid
lb: Mindestens een Deel vun der Rechnungsadress fehlt oder as ongülteg

en: At least one delivery address part is missing or invalid
lb: Mindestens een Deel vun der Liwweradress fehlt oder as ongülteg

en: Back
lb: Zeréck

en: Basket
lb: Käddi

en: Billing address
lb: Rechnungsadress

en: Billing address part "%1$s" is invalid
lb: Den Deel %1$s vun der Rechnungsadress as ongülteg

en: Billing address part "%1$s" is missing
lb: Den Deel %1$s vun der Rechnungsadress fehlt

en: Birthday
lb: Gebuertsdaag

en: Bulk order
lb: Groussbestellung

en: Bundled products
lb: Gebündelt Produkter

en: Buy now
lb: Elo kaafen

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: Categories
lb: Kategorien

en: Change
lb: Wiesselen

en: Change payment
lb: Bezuelung änneren

en: Characteristics
lb: Characteristiken

en: Checkout
lb: Bei d'Kees

en: City
lb: Stadt

en: Zoom in/out
lb: Ran/Raus zoomen

en: address
lb: Adress

en: delivery
lb: Liwwerung

en: favorite
lb: Als Favorit späicheren

en: from %1$s
lb: ab %1$s

en: like billing address
lb: wei d'Rechnungsadress

en: new address
lb: nei Adress

en: none
lb: keng

en: on request
lb: op Ufro

en: payment
lb: Bezuelung

en: ▲ Name
lb: ▲ Numm

en: ▲ Price
lb: ▲ Präis

en: ▼ Name
lb: ▼ Numm

en: ▼ Price
lb: ▼ Präis
