aimeos-core - en to uk translation catalogue (729 entries)

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
uk: (Міжнародний) номер факсу без розділових знаків, може починатися з "+"

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
uk: (міжнародний) номер телефону без символів поділу, може починатися з "+"

en: + Tax
uk: + Податок

en: Account
uk: Акаунт

en: Active
uk: Активно

en: Actual price
uk: Фактична ціна

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
uk: Фактична ціна, по якій можна купувати товар на сайті

en: Add
uk: Додати

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
uk: Додаткові витрати з доставки для кожного товару, наприклад, 20 грн за один важкий предмет складуть 100 грн за п`ять предметів.

en: Additional information where the customer's apartment can be found
uk: Додаткова інформація про місцезнаходження клієнта

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
uk: Додаткова інформація про місцезнаходження постачальника

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 3
uk: Адреса 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
uk: Позначення адреси клієнта для доставки

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
uk: Позначення адреси постачальника для доставки

en: Admin JQAdm type is empty
uk: Тип адміністратора JQAdm не заповнений

en: Advanced
uk: Розширений

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
uk: Кешування Aimeos вимкнено "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
uk: Журнал налагодження Aimeos включений "%1$s"

en: Aimeos object not available
uk: Об`єкт Aimeos недоступний

en: All
uk: Всі

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
uk: Всі атрибути, які однозначно визначають товар, наприклад, ширина, довжина, колір та інше

en: Allow custom price
uk: Дозволити кастомну ціну

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
uk: Дозволити клієнтам самим вибирати суму для оплати

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
uk: Буквено-цифровий рядок, який може ідентифікувати групу однозначно

en: Apply
uk: Застосувати

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
uk: Певні опції конфігурації товару, будуть доступні в шаблонах парно у вигляді ключ/значення

en: Attribute
uk: Атрибути

en: Attribute Lists Type
uk: Тип Списків Атрибута

en: Attribute Lists Types
uk: Типи Списків Атрибутів

en: Attribute Property Type
uk: Тип Властивості Атрибута

en: Attribute Property Types
uk: Типи Властивості Атрибутів

en: Attribute Type
uk: Тип Атрибута

en: Attribute Types
uk: Типи атрибутів

en: Attribute position (optional)
uk: Позиція Атрибута (опціонально)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
uk: Властивості атрибута, які не використовуються спільно з іншими атрибутами

en: Attribute type that limits the list of available attributes
uk: Тип атрибута, що обмежує список доступних опцій

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Available currency for the current site
uk: Валюта доступна на цьому сайті

en: Available intervals in the front-end
uk: Доступні інтервали в публічній частині

en: Available language for the current site
uk: Доступна мова для поточного сайту

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
uk: Середня оцінка товару та загальна кількість оцінок покупців для цього товару

en: Back in stock
uk: Знову в наявності

en: Basic
uk: Основні налаштування

en: Basket
uk: Кошик

en: Billing address
uk: Адреса виставлення рахунку

en: Birthday
uk: День народження

en: Birthday of the customer
uk: День народження покупця

en: Boost factor
uk: Коефіцієнт підсилення

en: Boost factor (optional)
uk: Коефіцієнт підсилення (необов'язково)

en: Bug or suggestion?
uk: Помилка чи пропозиція?

en: Bulk edit
uk: Масове редагування

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel and return to list
uk: Скасувати і повернутися до списку

en: Catalog
uk: Каталог

en: Catalog Lists Type
uk: Тип Списків Каталогу

en: Catalog Lists Types
uk: Типи Списків Каталогу

en: Categories
uk: Категорії

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
uk: Категорії, до яких належить товар

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
uk: Категорії, для яких товар буде показаний в рекламному блоці

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
uk: Певні опції конфігурації товару, будуть доступні в шаблонах парно у вигляді ключ/значення

en: Change costs/item in %
uk: Зміна витрат/позиції у %.

en: Change rebate in %
uk: Змінити знижку в %

en: Channel
uk: Канал

en: Channel the order has been placed
uk: Канал, по якому було зроблено замовлення

en: Choose file
uk: Вибрати файл

en: City
uk: Місто

en: City or town name (required)
uk: Назва міста (обов`язково)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
uk: Клас "%1$s" не реализуе "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
uk: Клас "%1$s" не доступний

en: Class "%1$s" not found
uk: Клас "%1$s" не знайдено

en: Close
uk: Закрити

en: Code
uk: Код

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
uk: Код для унікальної ідентифікації сайту, перейменування ризиковано!

en: Columns
uk: Колонки

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment of the reviewer
uk: Коментар оглядача

en: Communication
uk: Взаємодія

en: Company
uk: Компанія

en: Company details
uk: Відомості про компанію

en: Company name (optional)
uk: Назва компанії (опціонально)

en: Completed orders
uk: Виконані замовлення

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
uk: Виконані замовлення за останні сім днів у порівнянні з попереднім періодом

en: Config
uk: Конфигурація

en: Configurable
uk: Конфігурується

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
uk: Параметри конфігурації, будуть доступні у вигляді пар ключ/значення в списку товару

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy this entry
uk: Скопіювати цей запис

en: Costs
uk: Витрати

en: Count
uk: Кількість

en: Country
uk: Країна

en: Country ID
uk: ID Країни

en: Country code (required)
uk: Код країни (обов`язково)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
uk: Ставка податку конкретної країни для розрахунку і відображення включеного податку (B2C) або додавання податку, якщо потрібно (B2B)

en: Country state code (optional)
uk: Область (опціонально)

en: Coupon
uk: Промо-код

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
uk: Провайдер промо-кода або ім`я конфігурації декоратора промо-кода

en: Created
uk: Створено

en: Currencies
uk: Валюти

en: Currency
uk: Валюта

en: Custom
uk: На замовлення

en: Custom domain or unique code of your shop
uk: Індивідуальний домен або унікальний код вашого магазину

en: Customer
uk: Покупець

en: Customer ID
uk: ID Покупця

en: Customer Lists Type
uk: Тип Списків Клієнтів

en: Customer Lists Types
uk: Типи Списків Клієнтів

en: Customer Property Type
uk: Property Type Клієнта

en: Customer Property Types
uk: Property Types Клієнта

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
uk: Характеристики клієнта, які не передаються іншим клієнтам

en: Customer comment (optional)
uk: Коментар клієнта (опціонально)

en: Customer e-mail address
uk: Адреса ел. пошти клієнта

en: Customer password
uk: Пароль клієнта

en: Customer properties that are not shared with other customers
uk: Властивості клієнта, які не передаються іншим клієнтам

en: Customer reference
uk: Довідка клієнта

en: Customer reference (optional)
uk: Довідка клієнта (необов’язково)

en: Dashboard
uk: Статистика

en: Data
uk: Дані

en: Data set
uk: Набір даних

en: Dataset
uk: Набір даних

en: Date of the last delivery status change
uk: Дата останньої зміни статусу доставки

en: Date of the last payment status change
uk: Дата останньої зміни статусу оплати

en: Date the subscription ends
uk: Дата закінчення підписки

en: Days
uk: Днів

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete items?
uk: Підтвердіть видалення

en: Delete selected entries
uk: Видалити обрані елементи

en: Delete this entry
uk: Видалити цей запис

en: Deleting reviews is not allowed
uk: Видалення відгуків заборонено

en: Delivery
uk: Доставка

en: Delivery address
uk: Адреса доставки

en: Delivery date
uk: Дата поставки

en: Delivery in
uk: Доставка в

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
uk: Витрати на доставку або оплату продукції в кошику замовника

en: Delivery status
uk: Статус доставки

en: Delivery timeframe (optional)
uk: Терміни поставки (необов'язково)

en: Delivery types
uk: Типи доставки

en: Delivery within
uk: Доставка впродовж

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
uk: Залежно від обраного набору даних, список відображених полів для товару може бути іншим

en: Description of the text content if it's in a foreign language
uk: Опис текстового контенту, якщо він на іноземній мові

en: Descritive name of the currency
uk: Наочне уявлення валюти

en: Descritive name of the language
uk: Наочне уявлення мови

en: Descritive name of the site
uk: Наочне уявлення сайту

en: Discount
uk: Знижка

en: Display help texts
uk: Відобразити справочну інформацію

en: Domain
uk: Належність

en: Download
uk: Завантажити

en: Download this file
uk: Завантажити цей файл

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
uk: Дублювати запис (Ctrl+D)

en: E-Mail address (required)
uk: Адреса ел. пошти (обов`язково)

en: E-Mail address or account name (required)
uk: E-Mail або ім'я облікового запису (обов'язково)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
uk: E-Mail який використовується для надсилання електронних листів, пов'язаних з магазином

en: E-mail
uk: Ел. пошта

en: E-mail address (optional)
uk: Адреса ел. пошти (опціонально)

en: E-mail address that belongs to the address
uk: Адреса ел. пошти, що відноситься до адреси

en: EAN, SKU or article number (required)
uk: EAN, SKU або артікулярний номер (обов`язково)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit this entry
uk: Редагувати цей запис

en: Editor
uk: Редактор

en: Email
uk: Електронна пошта

en: End date
uk: Кінцева дата

en: End date (optional)
uk: Дата закінчення (опціонально)

en: Error
uk: Помилка

en: Excl. tax
uk: Без ПДВ

en: Execution order of the plugins
uk: Порядок виконання для плагінів

en: Execution order of the rules
uk: Порядок виконання правил

en: Export
uk: Експорт

en: Facility
uk: Об'єкт

en: Facsimile
uk: Факс

en: Facsimile number (optional)
uk: Номер факсу (опціонально)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
uk: Фактор, що підвищує позицію продукту в пошуку користувачів порівняно з іншими продуктами (>1.0 позитивний фактор, <1.0 негативний фактор)

en: Failed to write file to disk
uk: Не вдалося записати файл на диск

en: File
uk: Файл

en: File upload stopped by extension
uk: Завантаження файлу зупинено розширенням

en: Find category
uk: Знайти категорію

en: Find site
uk: Знайти сайт

en: First
uk: Перший

en: First name
uk: Ім`я

en: First name (optional)
uk: Ім`я (опціонально)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
uk: Ім`я особи, якщо воно використовується в культурах, де вони використовуються

en: Floor
uk: Поверх

en: Floor / Appartment
uk: Поверх / Квартира

en: Floor and/or apartment (optional)
uk: Поверх і/або квартира (опціонально)

en: Generate text
uk: Згенерувати текст

en: Given rebate amount
uk: Cума знижки

en: Go to attribute panel
uk: До панелі атрибутів

en: Go to property type panel
uk: До панелі property type

en: Go to the list of attribute types
uk: До списку типів атрибутів

en: Granted rebate
uk: Надана знижка

en: Group
uk: Група

en: Group name describing for which members the group is for
uk: Назва групи, яке описує для яких учасників призначена ця група

en: Groups
uk: Групи

en: Height
uk: Висота

en: Hidden attributes
uk: Приховані атрибути

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
uk: Приховані атрибути товару, які зберігаються разом із замовленими товарами

en: Highlighted suppliers of the product
uk: Виділені постачальники товару

en: Honorary title (optional)
uk: Почесне звання (опціонально)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
uk: Почесні звання, такі як доктор, магістр і т.і.

en: Hours
uk: Часи

en: House number
uk: Номер будинку

en: House number (optional)
uk: Номер будинку (опціонально)

en: How the customer is addressed in e-mails
uk: Як звертаються до клієнта в електронній пошті

en: How the supplier is addressed in e-mails
uk: Як звертаються до постачальника в електронній пошті

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
uk: ID відповідного рахунку, наприклад, зміненого або повернутого

en: ISO currency code (required)
uk: Код валюти ISO (обов`язково)

en: ISO language code (required)
uk: Код мови ISO (обов`язково)

en: Image
uk: Зображення

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
uk: Зображення будуть відображатися тільки для цієї мови, корисно, якщо медіа містить текст або конкретну мову

en: Import
uk: Імпорт

en: Import/Export jobs
uk: Імпорт/Експорт завдань

en: Incl. tax
uk: Вкл. ПДВ

en: Info
uk: Інформація

en: Insert new entry
uk: Вставити новий запис

en: Insert new entry (Ctrl+I)
uk: Вставити новий запис (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
uk: Службова назва товару, буде використовуватися на веб-сайті і для пошуку тільки в тому випадку, якщо немає інших назв товару на будь-якій мові.

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
uk: Службова назва товару, буде використовуватися на веб-сайті, якщо назва для обраної мови недоступна

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
uk: Службова назва атрибута, буде використовуватися на веб-сайті, якщо назва для обраної мови недоступна

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
uk: Службова назва категорії, буде використовуватися на веб-сайті, якщо назва для обраної мови недоступна

en: Internal name (required)
uk: Службова назва (обов`язково)

en: Internal type name shown in the administration interface
uk: Службова назва типу, що відображається в інтерфейсі адмін панелі

en: Interval
uk: Інтервал

en: Interval (required)
uk: Інтервал (обов`язково)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в назві класу "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
uk: Неприпустимі символи в назві покупця "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
uk: Неприпустима назва класу "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
uk: Неприпустимий домен "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
uk: Неприпустиме підприємство "%1$s"

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Invoice No.
uk: Рахунок-фактура №.

en: Invoice number for the order
uk: Номер рахунку-фактури для замовлення

en: Item deleted successfully
uk: Елемент успішно видалений

en: Item saved successfully
uk: Елемент успішно збережено

en: Item specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
uk: Параметри конфігурації для конкретних елементів будуть доступні у вигляді пар ключ/значення в шаблонах

en: Label
uk: Позначка

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
uk: Позначка, що описує інтервал, буде використовуватися, якщо назва не доступна

en: Language
uk: Мова

en: Language ID
uk: ID Мови

en: Language of the entered text
uk: Мова тексту, що вводиться

en: Languages
uk: Мови

en: Last
uk: Останній

en: Last delivery status of the order
uk: Останній статус доставки замовлення

en: Last name
uk: Прізвище

en: Last name (optional)
uk: Прізвище (обов`язково)

en: Last name (required)
uk: Прізвище (обов`язково)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
uk: Прізвище людини або повне ім'я в культурах, де не використовуються імена

en: Last payment status of the order
uk: Останній статус замовлення

en: Latest orders
uk: Останні замовлення

en: Length
uk: Довжина

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
uk: Список товарів, які повинні продаватися як один товар, можливо, за зниженою ціною

en: List of products often bought together
uk: Список товарів, які часто купують спільно

en: List of suggested products
uk: Список пропонованих товарів

en: List type
uk: Тип списку

en: Loading items ...
uk: Завантаження

en: Locale
uk: Локаль

en: Log
uk: Лог журнал

en: Manual transfer
uk: Ручне перенесення

en: Map
uk: Карта

en: Media Lists Type
uk: Тип Списків Мультимедіа

en: Media Lists Types
uk: Типи Списків Мультимедіа

en: Media Property Type
uk: Тип Властивості Мультимедіа

en: Media Property Types
uk: Типи Властивостей Мультимедіа

en: Media Type
uk: Тип Мультимедіа

en: Media Types
uk: Типи Мультимедіа

en: Media properties
uk: Властивості Мультимедіа

en: Menu
uk: Меню

en: Message
uk: Повідомлення

en: Min. quantity
uk: Мін. кількість

en: Minimum quantity
uk: Мінімальна кількість

en: Modifed
uk: Змінено

en: Modified
uk: Змінено

en: Months
uk: Місяців

en: More
uk: Ще

en: Move this entry up/down
uk: Перемістити цей запис вгору/вниз

en: Name
uk: Назва

en: Name in URL (optional)
uk: Назва в URL (опціонально)

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
uk: Ім`я файлу при збереженні користувачем файлу на комп`ютер

en: Name of the reviewer
uk: Ім`я оглядача

en: Name of your shop shown to your customers
uk: Назва вашого магазину, що показується покупцям

en: New
uk: Новий

en: New customers
uk: Нові клієнти

en: New customers within the last seven days
uk: Нові клієнти протягом останніх семи днів

en: New customers within the last seven days compared to the period before
uk: Нові клієнти протягом останніх семи днів у порівнянні з попереднім періодом

en: Next
uk: Далі

en: Next date
uk: Наступна дата

en: Next date (optional)
uk: Наступна дата (не обов`язково)

en: Next date the subscription is renewed
uk: Наступна дата продовження підписки

en: No currencies available. Please enable at least one currency
uk: Немає доступних валют. Будь ласка, увімкніть хоча б одну валюту

en: No file was uploaded
uk: Файл не було завантажено

en: No items found
uk: Елементи не знайдені

en: No product found
uk: Товари не знайдені

en: No theme options available
uk: Немає доступних тем

en: No view available
uk: Немає доступних режимів виведення

en: No voucher
uk: Немає ваучера

en: Non-shared properties for the media item
uk: Властивості для елементу мультимедіа, які не передаються

en: Non-shared properties for the price item
uk: Властивості для елементу ціни, які не передаються

en: None
uk: Жоден

en: Not all items could be deleted
uk: Не всі елементи можна видалити

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
uk: Не дозволений доступ до клієнта JQAdm "%1$s"

en: Not implemented
uk: Не реалізовано

en: Notes
uk: Примітки

en: Notes (not shown to customer)
uk: Примітки (не показуються клієнту)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
uk: Кількість товару в наявності на поточний момент, залиште порожнім якщо кількість необмежена

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
uk: Офіційний ID ПДВ, визначає, чи повинен податок виставлятися в рахунках

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
uk: Один провайдер та нуль або більше назв класів декораторів, розділених комами

en: Only super users and administrators can delete items
uk: Тільки суперкористувачі та адміністратори можуть видаляти елементи

en: Open
uk: Відкрити

en: Option
uk: Параметр

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
uk: Додаткові компоненти товару, які можуть бути обрані клієнтом разом з товаром

en: Order
uk: Замовлення

en: Order ID
uk: ID Замовлення

en: Order number entered by the customer
uk: Номер замовлення, введений замовником

en: Order of the language/currency combinations
uk: Порядок мовних/валютних комбінацій

en: Order of the service options in the checkout process
uk: Порядок варіантів послуг в процесі оформлення замовлення

en: Order of the types in the frontend
uk: Порядок типів в публічній частині

en: Order totals
uk: Загальні дані замовлення

en: Ordered at
uk: Замовляйте за адресою

en: Orders by country
uk: Замовлення за країнами

en: Orders by day
uk: Замовлення по днях

en: Orders by hour
uk: Замовлення по годинах

en: Orders by payment status
uk: Замовлення за статусом оплати

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
uk: Замінити існуючий файл, і клієнти, які придбали його в минулий раз, зможуть завантажити також і новий контент.

en: PHP setting "%1$s" is disabled
uk: Параметр PHP "%1$s" вимкнено

en: PHP setting "%1$s" is enabled
uk: Параметр PHP "%1$s" увімкнено

en: PHP setting for "%1$s" is too low
uk: Налаштування PHP для "%1$s" вельми занижена

en: Page %1$d of %2$d
uk: Сторінка %1$d з %2$d

en: Password
uk: Пароль

en: Password (required)
uk: Пароль (обов`язково)

en: Path
uk: Шлях

en: Pay date
uk: Дата оплати

en: Pay status
uk: Статус оплати

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment date
uk: Дата платежу

en: Payment status
uk: Статус платежу

en: Payment types
uk: Види оплати

en: Periods
uk: Періоди

en: Permission denied
uk: Доступ заборонений

en: Personal data
uk: Особисті дані

en: Please insert the description of the text that should be generated here
uk: Будь ласка, вставте опис тексту, який повинен бути згенерований тут

en: Please select
uk: Будь ласка, оберіть

en: Plugin
uk: Доповнення

en: Plugin Type
uk: Тип плагіну

en: Plugin Types
uk: Типи Плагінів

en: Plugin label for describing the configured plugin
uk: Позначка плагіну для опису сконфігурованого плагіну

en: Plugin position (required)
uk: Позиція плагіна (обов`язково)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
uk: Назва провайдера або декоратора плагіна

en: Position
uk: Позиція

en: Position (required)
uk: Позиція (обов`язково)

en: Postal
uk: Поштовий

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
uk: Поштовий індекс для доставки, якщо використовується в регіоні знаходження клієнта

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
uk: Поштовий індекс для доставки, якщо використовується в регіоні знаходження постачальника

en: Postition
uk: Позиція

en: Potential problems
uk: Потенційні проблеми

en: Previous
uk: Попередній

en: Price
uk: Ціна

en: Price Lists Type
uk: Тип Прайс-Листів

en: Price Lists Types
uk: Типи Прайс-Листів

en: Price Property Type
uk: Тип Властивості Ціни

en: Price Property Types
uk: Типи Властивості Ціни

en: Price Type
uk: Тип Ціни

en: Price Types
uk: Типи Цін

en: Price properties
uk: Властивості Ціни

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Problem
uk: Проблема

en: Product
uk: Товар

en: Product ID
uk: ID товару

en: Product ID, SKU or label
uk: ID Товару, SKU або Позначка

en: Product Lists Type
uk: Тип Списків Товару

en: Product Lists Types
uk: Типи Списків Товару

en: Product Property Type
uk: Тип Властивості Товару

en: Product Property Types
uk: Типи Властивостей Товару

en: Product Type
uk: Тип Товару

en: Product Types
uk: Типи Товару

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
uk: Атрибути товару, що зберігаються в кошику, де клієнти можуть вводити свої власні тексти або значення

en: Product attributes that are used by other products too
uk: Атрибути товару, які також використовуються іншими товарами

en: Product characteristics that are not shared with other products
uk: Характеристики товару, які не є спільними з іншими товарами

en: Product code
uk: Код товару

en: Product costs
uk: Витрати на продукцію

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
uk: Висота товару, наприклад 20 см

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
uk: Довжина товару, наприклад 20 см

en: Product name
uk: Назва товару

en: Product payment
uk: Оплата товару

en: Product price
uk: Ціна товару

en: Product quantity
uk: Кількість товару

en: Product rebate
uk: Знижка на товар

en: Product status
uk: Статус товару

en: Product supplier
uk: Постачальник товару

en: Product tax
uk: Податок на товар

en: Product type
uk: Тип товару

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
uk: Вага товару, наприклад 1.25 кг

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
uk: Ширина товару, наприклад 17.5 см

en: Products
uk: Товари

en: Products bought together
uk: Супутні товари

en: Promotion
uk: Просування

en: Properties
uk: Властивості

en: Property value (required)
uk: Значення властивості (обов`язково)

en: Provider
uk: Провайдер

en: Provider/decorator class names (required)
uk: Назви класів постачальника/декоратора (обов`язково)

en: Purchase
uk: Покупка

en: Quantity
uk: Кількість

en: Quantity scale
uk: Шаг для кількості

en: Rabate
uk: Знижка

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Rating and number of ratings for the merchant
uk: Рейтинг і кількість рейтингів для продавця

en: Rating of the reviewer
uk: Рейтинг оглядача

en: Reason
uk: Підстава

en: Rebate
uk: Знижка

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
uk: Від'ємник від Початкової ціни (відображається на сайті перекресленою), використовується для розрахунку знижки і крос ціни. Наприклад, якщо Фактична ціна (відображається на сайті) - 1000грн , а Від'ємник (Сума знижки) - 500 грн, то Початкова ціна - 1000 + 500 = 1500 грн

en: Reference
uk: Посилання

en: Reference ID
uk: ID Посилання

en: Refund
uk: Повернення коштів

en: Related ID
uk: Зв`язаний ID

en: Related order
uk: Зв`язане замовлення

en: Related order ID (optional)
uk: Пов'язаний ідентифікатор замовлення (необов'язково)

en: Renew
uk: Відновити

en: Replace file
uk: Замінити файл

en: Request
uk: Запит

en: Required parameter "%1$s" is missing
uk: Відсутній обов`язковий параметр "%1$s"

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
uk: Мінімальна кількість товару, яка повинна бути в кошику, щоб отримати за товар ціну цього блоку. За потреби ви можете створити блокове ціноутворення для товарів, напр. 1 од. товару за 10грн, а 5 од. товару - за 8 грн за кожен. У цьому прикладі чотири товари будуть коштувати 4 х 10 грн = 40 грн, а шість товарів 6 х 8 грн = 48 грн

en: Reset
uk: Скинути

en: Response
uk: Відповідь

en: Response to the reviewer
uk: Відповідь оглядачу

en: Review
uk: Огляд

en: Reviewed item
uk: Переглянутий пункт

en: Reviewer name
uk: Ім`я оглядача

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
uk: Назва роуту або ID сторінки категорії, якщо ця категорія повинна відображатися на іншій сторінці

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
uk: Назва роуту або ID сторінки товару, якщо цей товар повинен відображатися на іншій сторінці

en: Route or page ID (optional)
uk: Роут або ID сторінки (опціонально)

en: Rule
uk: Правило

en: Rule Type
uk: Тип правила

en: Rule Types
uk: Типи правил

en: Rule label for describing the configured rule
uk: Мітка правила для опису налаштованого правила

en: Rule position (required)
uk: Позиція правила (обов'язкова)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
uk: Назва конфігурації постачальника правил або декоратора правил

en: Rules
uk: Правила

en: SKU
uk: Артикул SKU

en: Sales by weekday
uk: Продажі по днях тижня

en: Sales of the last 30 days
uk: Продажі за останні 30 днів

en: Sales per month
uk: Продажі за місяць

en: Salutation
uk: Звернення

en: Save
uk: Зберегти

en: Save & Close
uk: Зберегти та Закрити

en: Save & Copy
uk: Зберегти та Копіювати

en: Save & New
uk: Зберегти та Створити

en: Save entry (Ctrl+S)
uk: Зберегти запис (Ctrl+S)

en: Search
uk: Пошук

en: Second level type for grouping items
uk: Тип другого рівня для угруповання елементів

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: Service
uk: Сервіс

en: Service Lists Type
uk: Тип Списків Сервісів

en: Service Lists Types
uk: Типи Списків Сервісів

en: Service Type
uk: Тип Сервісу

en: Service Types
uk: Типи Сервісів

en: Service attribute code
uk: Код сервісу атрибутів

en: Service costs
uk: Сервіс витрат

en: Service name
uk: Назва сервісу

en: Service position (required)
uk: Позиція сервісу (обов`язково)

en: Service price
uk: Ціна сервісу

en: Service provider or service decorator configuration name
uk: Сервіс провайдер або назва конфігурації декоратора сервісу

en: Service rebate
uk: Сервіс знижок

en: Settings
uk: налаштування

en: Ship date
uk: Дата доставки

en: Ship status
uk: Статус доставки

en: Shipping
uk: Перевезення

en: Shipping costs/item
uk: Вартість доставки/одиниця

en: Shipping/Payment costs
uk: Доставка/Оплата вартість

en: Shipping/item
uk: Доставка/одиниця

en: Shop domain
uk: Домен магазину

en: Shop domain (required)
uk: Домен магазину (обов'язковий)

en: Shop e-mail
uk: Електронна пошта магазину

en: Shop e-mail address (required)
uk: Адреса електронної пошти магазину (обов'язково)

en: Shop name
uk: Назва магазину

en: Shop name (required)
uk: Назва магазину (обов'язково)

en: Shop theme
uk: Тема магазину

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
uk: Регіон, область або місто, якщо використовується в країні перебування клієнта

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
uk: Регіон, область або місто, якщо використовується в країні перебування постачальника

en: Show
uk: Показати

en: Show entry
uk: Показати запис

en: Show search form
uk: Показати форму пошуку

en: Show/hide advanced data
uk: Показати/приховати розширені дані

en: Show/hide navigation labels
uk: Показати/приховати навігаційні метки

en: Show/hide this entry
uk: Показати/приховати цей запис

en: Shown if the article reached a stock level of zero
uk: Показувати, якщо товару немає у наявності

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
uk: Як тільки товар доступний, використовувати для сортування в публічній частині

en: Site
uk: Сайт

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
uk: Параметри конфігурації, специфічні для сайту, будуть доступні у вигляді пари ключ/значення

en: Site the order was placed at
uk: Сайт, на якому було зроблено замовлення

en: Sites
uk: Сайти

en: Size
uk: Розмір

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
uk: Сортування атрибутів в межах того ж типу атрибута

en: Sorting of the suppliers
uk: Сортування постачальників

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
uk: Джерело рахунків, наприклад, через інтернет або по телефону

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Start typing ...
uk: Почніть друкувати...

en: State
uk: Область

en: Status
uk: Статус

en: Stock Type
uk: Тип Складу

en: Stock Types
uk: Типи складів

en: Stock level
uk: Рівень запасів

en: Stock type
uk: Тип запасів

en: Street
uk: Вулиця

en: Street name (optional)
uk: Назва вулиці (опціонально)

en: Sub-total
uk: Проміжна сума

en: Subscription
uk: Підписка

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
uk: Інтервал підписки з роками, місяцями, тижнями та днями, наприклад, "P0Y1M2W3D" це нуль років, один місяць, два тижні та три дні

en: Suggested products
uk: Рекомендовані товари

en: Sum
uk: Сума

en: Supplier
uk: Постачальник

en: Supplier name or company
uk: Назва постачальника або компанії

en: Supplier position (required)
uk: Посада постачальника (обов'язково)

en: Suppliers who manufacture the product
uk: Постачальники, які виробляють товар

en: Tag Type
uk: Тип Тегу

en: Tag Types
uk: Типи Тегів

en: Tax
uk: Податок

en: Tax rate
uk: Ставка податку

en: Tax rate in %
uk: Податкова ставка в %

en: Telephone
uk: Телефон

en: Telephone number (optional)
uk: Номер телефону (опціонально)

en: Temporary folder is missing
uk: Відсутня тимчасова папка

en: Text Lists Type
uk: Тип Текстових Списків

en: Text Lists Types
uk: Типи Текстових Списків

en: Text Type
uk: Тип Тексту

en: Text Types
uk: Типи Текстів

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
uk: Товар відображається на веб-сайті тільки після зазначеної дати і часу, корисно для сезонних товарів.

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
uk: Товар відображається на веб-сайті тільки до цієї дати і часу, корисно для сезонних товарів

en: The item is only shown on the web site after that date and time
uk: Елемент відображається на веб-сайті тільки після цієї дати і часу

en: The item is only shown on the web site until that date and time
uk: Елемент відображається на веб-сайті тільки до цієї дати і часу

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
uk: Назва мультимедіа використовується для тега заголовка мультимедіа на веб-сайті

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
uk: Назва категорії в URL за замовчуванням, якщо не вказано окремо для кожної мови

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
uk: Назва товару в URL за замовчуванням, якщо не вказано окремо для кожної мови

en: The option is only shown on the web site after that date and time
uk: Опція відображається на веб-сайті тільки після цієї дати і часу.

en: The option is only shown on the web site until that date and time
uk: Опція відображається лише веб-сайті тільки до цієї дати і часу

en: The rule is only used after that date and time
uk: Правило використовується тільки після цієї дати і часу

en: The rule is only used until that date and time
uk: Правило використовується тільки до цієї дати і часу

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
uk: Шаг інкременту кількости в кошику, наприклад 0.1, 1 або 5

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
uk: Завантажений файл перевищує максимально дозволений розмір

en: The uploaded file was only partially uploaded
uk: Завантажений файл було завантажено лише частково

en: Theme to change the layout of your shop
uk: Тема для зміни макета вашого магазину

en: Three letter ISO currency code
uk: Код валюти ISO

en: Time frame (optional)
uk: Період часу (опціонально)

en: Timestamp
uk: Позначка часу

en: Title
uk: Заголовок

en: Toggle dropdown
uk: Перемкнути спадне меню

en: Top countries
uk: Найкращі країни

en: Total
uk: Всього

en: Total orders
uk: Всього замовлень

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
uk: Загальна кількість замовлень за останні сім днів у порівнянні з попереднім періодом

en: Total ratings
uk: Загальні рейтинги

en: Translate text
uk: Перекладіть текст

en: Two letter ISO country code
uk: Код країни ISO

en: Two letter ISO language code
uk: Код мови ISO

en: Type
uk: Тип

en: Type position (optional)
uk: Позиція типу (необов’язково)

en: Types for additional images like icons
uk: Типи додаткових зображень, таких як іконки

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
uk: Типи для додаткових цін, таких як за один кг або на місяць

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
uk: Тип тексту

en: URL of the customer web site
uk: URL-адреса веб-сайту клієнта

en: URL of the supplier web site
uk: URL-адреса веб-сайту постачальника

en: URL segment
uk: Сегмент URL

en: URL target
uk: Цільовий URL

en: Unable to call method "%1$s"
uk: Неможливо викликати метод "%1$s"

en: Unfinished orders
uk: Незавершені замовлення

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
uk: Незавершені замовлення за останні сім днів у порівнянні з попереднім періодом

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
uk: Унікальний код товару, пов`язаний з індексом наявності, наприклад, із системи ERP, номер EAN/GTIN або самостійно вигаданої

en: Unique attribute code (required)
uk: Унікальний код атрибута (обов`язково)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
uk: Унікальний код атрибута, наприклад «зелений» для атрибутів типу «колір»

en: Unique category code (required)
uk: Унікальний код категорії (обов`язково)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
uk: Унікальний код категорії (з зовнішньої системи або вигаданої самостійно)

en: Unique code (required)
uk: Унікальний код (обов`язково)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
uk: Унікальний код для ідентифікації сервісу, як правило, самостійно вигаданий

en: Unique customer account name
uk: Унікальна назва рахунку клієнта

en: Unique customer e-mail address
uk: Унікальна адреса ел. пошти клієнта

en: Unique group code (required)
uk: Унікальний код групи (обов`язково)

en: Unique service code (required)
uk: Унікальний код сервісу (обов`язково)

en: Unique site code (required)
uk: Унікальний код сайту (обов`язково)

en: Unique supplier code
uk: Унікальний код постачальника

en: Unique type code
uk: Унікальний тип коду

en: Unique type code (required)
uk: Унікальний тип коду (обов`язково)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
uk: Унікальний тип коду, наприклад «колір» для таких атрибутів, як «зелений», «синій», «червоний»

en: Unknown upload error
uk: Невідома помилка завантаження

en: Upload shop icon
uk: Завантажити іконку магазину

en: Upload shop logo
uk: Завантажити логотип магазину

en: Uploaded
uk: Завантажено

en: User groups
uk: Групи користувачів

en: Usual time frame for the delivery of the product
uk: Звичайні часові рамки для доставки товару

en: VAT ID
uk: ID ПДВ

en: Value
uk: Значення

en: Value added tax identifier (optional)
uk: ID ПДВ (опціонально)

en: Variant attributes
uk: Варіант атрибутів

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
uk: Варіанти атрибутів товару, які зберігаються разом з замовленими товарами

en: Verified
uk: Перевірено

en: View details
uk: Подивитися деталі

en: Voucher
uk: Ваучер

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
uk: Склад або місцевий магазин, якщо товари доступні в кількох місцях

en: Web site
uk: Сайт

en: Web site URL (optional)
uk: URL-адреса сайту (опціонально)

en: Weeks
uk: Тижні

en: Weight
uk: Вага

en: When the account and e-mail address has been verified
uk: Коли обліковий запис та адреса електронної пошти підтверджені

en: Width
uk: Ширина

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
uk: РРРР-ММ-ДД гг:мм:сс (опціонально)

en: Years
uk: Років

en: You are going to delete one or more items. Would you like to proceed?
uk: Чи підтверджуєте видалення одного або декількох елементів?

en: Your export will be available in a few minutes for download
uk: Ваш експорт буде доступний для завантаження за кілька хвилин

en: Your response
uk: Ваша відповідь

en: Zip code
uk: Індекс

en: Zip code (optional)
uk: Поштовий код (опціонально)

en: account
uk: рахунок

en: address
uk: Адреса

en: address:delivery
uk: Адреса доставки

en: address:payment
uk: Платіжна адреса

en: attribute
uk: Атрибути

en: bundle
uk: Набір

en: catalog
uk: Каталог

en: category
uk: Категорія

en: characteristic
uk: Характеристика

en: code
uk: Код

en: company
uk: компанія

en: configuration
uk: конфігурація

en: countday
uk: Замовлення по днях

en: counthour
uk: Замовлення по годинах

en: countpaystatus
uk: Замовлення за статусом оплати

en: coupon
uk: Промо-коди

en: customer
uk: Користувачі

en: dashboard
uk: Статистика

en: day
uk: По днях

en: deliverytype
uk: За типом доставки

en: download
uk: завантажити

en: goods
uk: товари

en: group
uk: Групи

en: hour
uk: По годинах

en: image
uk: Зображення

en: invoice
uk: Рахунок

en: latest
uk: Кінцевий

en: locale
uk: Локалізація

en: locale/currency
uk: Валюти

en: locale/language
uk: Мови

en: locale/site
uk: Сайти

en: log
uk: Журнал

en: marketing
uk: маркетінг

en: media
uk: Медіа

en: miss
uk: Міс

en: mr
uk: Містер

en: mrs
uk: Місіс

en: ms
uk: Міс

en: new
uk: нове

en: no
uk: ні

en: none
uk: жодний

en: not available any more
uk: більше не доступний

en: option
uk: Параметри

en: order
uk: Замовлення

en: order:phone
uk: телефон

en: pay:-1
uk: unfinished

en: pay:0
uk: deleted

en: pay:1
uk: cancelled

en: pay:2
uk: refused

en: pay:3
uk: refunded

en: pay:4
uk: pending

en: pay:5
uk: authorized

en: pay:6
uk: received

en: paymentstatus
uk: За статусом оплати

en: paymenttype
uk: За типами оплат

en: physical
uk: Фізичний

en: plugin
uk: плагін

en: price
uk: Ціна

en: product
uk: Товари

en: property
uk: Властивості

en: reason:-1
uk: не вдалося

en: reason:0
uk: закінчився

en: reason:1
uk: cancelled

en: related
uk: Пов'язані товари

en: review
uk: огляд

en: rule
uk: Правила ціноутворення

en: sales
uk: Продажі

en: salesweekday
uk: Продажі в будні

en: selected
uk: вибрано

en: selection
uk: Варіації

en: service
uk: Сервіс

en: servicedelivery
uk: За типами доставки

en: servicepayment
uk: За типами оплати

en: settings
uk: налаштування

en: setup
uk: налаштування

en: special
uk: Спеціально

en: stat:-1
uk: unfinished

en: stat:0
uk: deleted

en: stat:1
uk: pending

en: stat:2
uk: in progress

en: stat:3
uk: dispatched

en: stat:4
uk: delivered

en: stat:5
uk: lost

en: stat:6
uk: refused

en: stat:7
uk: returned

en: status:-1
uk: заархівовано

en: status:-2
uk: огляд

en: status:0
uk: вимкнено

en: status:1
uk: включено

en: stock
uk: Склад

en: subscription
uk: передплата

en: supplier
uk: Постачальник

en: tag
uk: тег

en: text
uk: Текст

en: theme
uk: Тема

en: transaction
uk: транзакція

en: type
uk: Тип

en: type/attribute
uk: тип/атрибут

en: type/attribute/lists
uk: тип/атрибут/списки

en: type/attribute/property
uk: Властивості Атрибутів

en: type/catalog/lists
uk: Списки Каталогу

en: type/customer/lists
uk: Списки Покупців

en: type/customer/property
uk: Властивості Покупця

en: type/media
uk: Мультимедіа

en: type/media/lists
uk: Списки Мультимедіа

en: type/media/property
uk: Властивості Мультимедіа

en: type/plugin
uk: Плагіни

en: type/price
uk: Ціни

en: type/price/lists
uk: тип/ціна/списки

en: type/price/property
uk: тип/ціна/властивість

en: type/product
uk: Товари

en: type/product/lists
uk: Списки Товарів

en: type/product/property
uk: Властивості Товару

en: type/rule
uk: тип/правило

en: type/service
uk: Сервіси

en: type/service/lists
uk: Списки сервісів

en: type/stock
uk: Склади

en: type/tag
uk: Мітки

en: type/text
uk: Тексти

en: type/text/lists
uk: Списки Текстів

en: users
uk: користувачі

en: yes
uk: так
