aimeos-core - en to fa translation catalogue (724 entries)

en: %1$s
    	%2$s %3$s %4$s %5$s
    	%6$s %7$s
    	%8$s
    	%9$s %10$s
    	%11$s
    	%12$s
    	%13$s
    	%14$s
    	%15$s
    	%16$s
    	%17$s
    	%18$s
fa: %1$s
    	%2$s%3$s%4$s%5$s
    	%6$s%7$s
    	%8$s
    	%9$s%10$s
    	%11$s
    	%12$s
    	%13$s
    	%14$s
    	%15$s
    	%16$s
    	%17$s
    	%18$s

en: %1$s
    %2$s %3$s
    %5$s %4$s
    %7$s, %6$s
    %8$s, %9$s
    %10$s
    %11$s
    %12$s
fa: %1$s
    %2$s%3$s
    %5$s%4$s
    %7$s.%6$s
    %8$s.%9$s
    %10$s
    %11$s
    %12$s

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
fa: %1$s
    %2$s%3$s%4$s%5$s
    %6$s%7$s
    %8$s
    %9$s%10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

en: %s/%s/%s.%s
fa: %s%s%s%s

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
fa: شماره فکس (بین المللی) بدون کاراکترهای جداکننده، می تواند با "+" شروع شود

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
fa: شماره تلفن (بین المللی) بدون کاراکترهای جداکننده، می تواند با "+" شروع شود.

en: + Tax
fa: + مالیات

en: ?
fa: ؟

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Active
fa: فعال

en: Actual price
fa: قیمت واقعی

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
fa: مشتریان با قیمت واقعی می توانند مقاله را در وب سایت خریداری کنند

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
fa: هزینه های اضافی تحویل برای هر کالا، به عنوان مثال. 20 دلار برای یک کالای سنگین در مجموع 100 دلار برای پنج مورد آن خواهد بود

en: Additional information where the customer's apartment can be found
fa: اطلاعات تکمیلی که در آن آپارتمان مشتری را می توان یافت

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
fa: اطلاعات اضافی که در آن آپارتمان تامین کننده را می توان یافت

en: Address 1
fa: آدرس 1

en: Address 2
fa: آدرس 2

en: Address 3
fa: آدرس 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
fa: شناسه آدرس منزل مشتری جهت تحویل

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
fa: شناسه آدرس منزل تامین کننده جهت تحویل

en: Admin JQAdm type is empty
fa: نوع Admin JQAdm خالی است

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
fa: کش توسط "%1$s" غیر فعال شده است

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
fa: لاگ دیباگ توسط "%1$s" فعال شده است

en: Aimeos object not available
fa: شی Aimeos موجود نیست

en: All
fa: همه

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
fa: همه خصوصیت هایی که به طور منحصر به فرد یک مقاله را تعریف می کنند، به عنوان مثال. عرض، طول و رنگ برای شلوار جین

en: Allow custom price
fa: اجازه قیمت سفارشی

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
fa: به مشتریان اجازه دهید خودشان انتخاب کنند که چقدر می خواهند بپردازند

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
fa: رشته الفبایی که می تواند گروه را به طور منحصر به فرد شناسایی کند

en: Apply
fa: اعمال کردن

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
fa: گزینه های پیکربندی خاص مقاله، به صورت جفت کلید/مقدار در قالب ها در دسترس خواهند بود

en: Attribute
fa: خصوصیت

en: Attribute Lists Type
fa: نوع لیست های خصوصیت

en: Attribute Lists Types
fa: انواع لیست های خصوصیت

en: Attribute Property Type
fa: نوع ویژگی خصوصیت

en: Attribute Property Types
fa: انواع ویژگی خصوصیت

en: Attribute Type
fa: نوع خصوصیت

en: Attribute Types
fa: انواع خصوصیت

en: Attribute position (optional)
fa: موقعیت خصوصیت (اختیاری)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
fa: ویژگی های خصوصیتی که با سایر ویژگی ها مشترک نیستند

en: Attribute type that limits the list of available attributes
fa: نوع خصوصیتی که لیست خصوصیت های موجود را محدود می کند

en: Attributes
fa: خصوصیت ها

en: Available currency for the current site
fa: ارز موجود برای سایت فعلی

en: Available intervals in the front-end
fa: فواصل موجود در فرانت اند

en: Available language for the current site
fa: زبان موجود برای سایت فعلی

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
fa: میانگین امتیاز محصول و تعداد کل رتبه‌بندی‌های مشتریان برای این محصول

en: Back in stock
fa: برگشت در انبار

en: Basic
fa: پایه

en: Basket
fa: سبد خرید

en: Billing address
fa: آدرس صورتحساب

en: Birthday
fa: تاریخ تولد

en: Birthday of the customer
fa: تولد مشتری

en: Bug or suggestion?
fa: اشکال یا پیشنهاد؟

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Cancel and return to list
fa: لغو و بازگشت به لیست

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: Catalog Lists Type
fa: نوع لیست های کاتالوگ

en: Catalog Lists Types
fa: انواع فهرست های کاتالوگ

en: Categories
fa: دسته بندی‌ها

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
fa: دسته بندی های محصول را می توان توسط کاربر در وب سایت پیدا کرد

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
fa: دسته بندی هایی که محصول برای آنها در بخش تبلیغاتی نمایش داده می شود

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
fa: گزینه های پیکربندی خاص دسته، به صورت جفت کلید/مقدار در قالب ها در دسترس خواهند بود

en: Channel
fa: کانال

en: Choose file
fa: انتخاب فایل

en: City
fa: شهر

en: City or town name (required)
fa: نام شهر (الزامی)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
fa: کلاس "%1$s"  کلاس "%2$s"را  پیاده سازی نمیکند

en: Class "%1$s" not available
fa: کلاس "%1$s" موجود نیست

en: Class "%1$s" not found
fa: کلاس "%1$s" یافت نشد

en: Close
fa: بستن

en: Code
fa: کد

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
fa: کد شناسایی منحصر به فرد سایت، تغییر نام خطرناک است!

en: Columns
fa: ستون ها

en: Comment
fa: نظر

en: Comment of the reviewer
fa: نظر بازبین

en: Communication
fa: ارتباط

en: Company
fa: شرکت

en: Company details
fa: جزئیات شرکت

en: Company name (optional)
fa: نام شرکت (اختیاری)

en: Completed orders
fa: سفارشات تکمیل شده

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
fa: سفارشات تکمیل شده در هفت روز گذشته نسبت به دوره قبل

en: Config
fa: پیکربندی

en: Configurable
fa: قابل تنظیم

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
fa: گزینه های پیکربندی، به صورت جفت کلید/مقدار در آیتم فهرست در دسترس خواهند بود

en: Copy
fa: کپی

en: Copy this entry
fa: این مدخل را کپی کنید

en: Costs
fa: هزینه ها

en: Count
fa: تعداد

en: Country
fa: کشور

en: Country ID
fa: شناسه کشور

en: Country code (required)
fa: کد کشور (الزامی)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
fa: نرخ مالیات خاص کشور برای محاسبه و نمایش مالیات شامل (B2C) یا اضافه کردن مالیات در صورت لزوم (B2B)

en: Country state code (optional)
fa: کد کشور (اختیاری)

en: Coupon
fa: کوپن

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
fa: نام پیکربندی ارائه دهنده یا دکوراتور کوپن

en: Created
fa: ساخته شد

en: Currencies
fa: ارزها

en: Currency
fa: واحد پول

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom domain or unique code of your shop
fa: دامنه سفارشی یا کد منحصر به فرد فروشگاه شما

en: Customer
fa: مشتری

en: Customer ID
fa: شناسه مشتری

en: Customer Lists Type
fa: نوع لیست مشتریان

en: Customer Lists Types
fa: انواع لیست مشتریان

en: Customer Property Type
fa: نوع ویژگی مشتری

en: Customer Property Types
fa: انواع ویژگی مشتری

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
fa: مشخصات مشتری که با سایر مشتریان به اشتراک گذاشته نمی شود

en: Customer comment (optional)
fa: نظر مشتری (اختیاری)

en: Customer e-mail address
fa: آدرس ایمیل مشتری

en: Customer password
fa: رمز عبور مشتری

en: Customer properties that are not shared with other customers
fa: ویژگی های مشتری که با سایر مشتریان به اشتراک گذاشته نمی شود

en: Customer reference
fa: مرجع مشتری

en: Customer reference (optional)
fa: مرجع مشتری (اختیاری)

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Data set
fa: مجموعه داده ها

en: Dataset
fa: مجموعه داده

en: Date of the last delivery status change
fa: تاریخ آخرین تغییر وضعیت تحویل

en: Date of the last payment status change
fa: تاریخ آخرین تغییر وضعیت پرداخت

en: Date the subscription ends
fa: تاریخ پایان اشتراک

en: Days
fa: روز

en: Default
fa: پیش فرض

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Delete items?
fa: آیتم ها پاک شود؟

en: Delete selected entries
fa: حذف ورودی های انتخاب شده

en: Delete this entry
fa: این ورودی را حذف کنید

en: Deleting reviews is not allowed
fa: حذف بازبینی ها مجاز نیست

en: Delivery
fa: تحویل

en: Delivery address
fa: آدرس تحویل

en: Delivery date
fa: تاریخ تحویل

en: Delivery in
fa: تحویل در

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
fa: هزینه های تحویل یا پرداخت برای محصولات در سبد خرید مشتری

en: Delivery status
fa: وضعیت تحویل

en: Delivery timeframe (optional)
fa: بازه زمانی تحویل (اختیاری)

en: Delivery types
fa: انواع تحویل

en: Delivery within
fa: تحویل در مدت

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
fa: بسته به مجموعه داده انتخابی، لیست فیلدهای نشان داده شده برای محصول متفاوت خواهد بود

en: Description of the text content if it's in a foreign language
fa: توضیح محتوای متن اگر به زبان خارجی باشد

en: Descritive name of the currency
fa: نام توصیفی واحد پول

en: Descritive name of the language
fa: نام توصیفی زبان

en: Descritive name of the site
fa: نام توصیفی سایت

en: Discount
fa: تخفیف

en: Display help texts
fa: نمایش متون راهنما

en: Domain
fa: دامنه

en: Download
fa: دانلود

en: Download this file
fa: این فایل را دانلود کنید

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
fa: مدخل تکراری (Ctrl+D)

en: E-Mail
fa: پست الکترونیک

en: E-Mail address (required)
fa: آدرس ایمیل (الزامی)

en: E-Mail address or account name (required)
fa: آدرس ایمیل یا نام حساب (الزامی)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
fa: آدرس پست الکترونیکی مورد استفاده برای ارسال ایمیل های مربوط به فروشگاه

en: E-mail
fa: پست الکترونیک

en: E-mail address (optional)
fa: آدرس ایمیل (اختیاری)

en: E-mail address that belongs to the address
fa: آدرس ایمیلی که متعلق به آدرس است

en: EAN, SKU or article number (required)
fa: EAN، SKU یا شماره مقاله (الزامی)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit this entry
fa: این مدخل را ویرایش کنید

en: Editor
fa: ویرایش کننده

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: End date (optional)
fa: تاریخ پایان (اختیاری)

en: Error
fa: خطا

en: Excl. tax
fa: قیمت بدون احتساب مالیات

en: Execution order of the plugins
fa: ترتیب اجرای افزونه ها

en: Execution order of the rules
fa: دستور اجرای قوانین

en: Export
fa: صدور

en: Facility
fa: امکانات

en: Facsimile
fa: فاکس

en: Facsimile number (optional)
fa: شماره فاکس (اختیاری)

en: Failed to write file to disk
fa: نوشتن فایل روی دیسک انجام نشد

en: File
fa: فایل

en: File upload stopped by extension
fa: آپلود فایل با پسوند متوقف شد

en: Find category
fa: دسته بندی را پیدا کنید

en: Find site
fa: سایت را پیدا کنید

en: First
fa: اولین

en: First name
fa: نام

en: First name (optional)
fa: نام (اختیاری)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
fa: نام شخص در فرهنگ هایی که از آنها استفاده می شود، استفاده شود.

en: Floor
fa: طبقه

en: Floor / Appartment
fa: طبقه / آپارتمان

en: Floor and/or apartment (optional)
fa: طبقه و/یا آپارتمان (اختیاری)

en: Given rebate amount
fa: با توجه به مبلغ تخفیف

en: Go to attribute panel
fa: به پنل ویژگی بروید

en: Go to property type panel
fa: به پنل نوع خاصیت بروید

en: Go to the list of attribute types
fa: به لیست انواع ویژگی ها بروید

en: Granted rebate
fa: تخفیف داده شد

en: Group
fa: گروه

en: Group name describing for which members the group is for
fa: نام گروه که مشخص می کند گروه برای چه اعضایی است

en: Groups
fa: گروه ها

en: Height
fa: ارتفاع

en: Hidden attributes
fa: ویژگی های پنهان

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
fa: ویژگی های محصول پنهان که با محصولات سفارش داده شده ذخیره می شود

en: Highlighted suppliers of the product
fa: تامین کنندگان برجسته محصول

en: Honorary title (optional)
fa: عنوان افتخاری (اختیاری)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
fa: عناوین افتخاری مانند دکتر، دکتری و غیره.

en: Hours
fa: ساعت

en: House number
fa: پلاک منزل

en: House number (optional)
fa: پلاک منزل (اختیاری)

en: How the customer is addressed in e-mails
fa: نحوه خطاب به مشتری در ایمیل ها

en: How the supplier is addressed in e-mails
fa: نحوه آدرس دهی تامین کننده در ایمیل ها

en: ID
fa: شناسه

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
fa: شناسه یک فاکتور مرتبط، به عنوان مثال از یک فاکتور تغییر یافته یا بازپرداخت شده

en: ISO currency code (required)
fa: کد ISO ارز (الزامی)

en: ISO language code (required)
fa: کد ISO زبان (الزامی)

en: Image
fa: تصویر

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
fa: تصاویر فقط برای آن زبانی نشان داده می‌شوند، اگر رسانه حاوی متن باشد یا زبانی خاص باشد

en: Import
fa: وارد کردن

en: Import/Export jobs
fa: ورود/خروج شغل ها

en: Incl. tax
fa: قیمت با احتساب مالیات

en: Info
fa: اطلاعات

en: Insert new entry
fa: درج ورودی جدید

en: Insert new entry (Ctrl+I)
fa: درج ورودی جدید (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
fa: نام مقاله داخلی، تنها در صورتی که نام محصول دیگری به هیچ زبانی وجود نداشته باشد، در وب سایت و برای جستجو استفاده خواهد شد

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
fa: اگر نام محصول برای زبان موجود نباشد، نام مقاله داخلی، در وب سایت استفاده می شود

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
fa: اگر نامی برای زبان موجود نباشد، نام ویژگی داخلی، در وب سایت استفاده خواهد شد

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
fa: اگر نامی برای زبان موجود نباشد، از نام دسته داخلی در وب سایت استفاده خواهد شد

en: Internal name (required)
fa: نام داخلی (ضروری)

en: Internal type name shown in the administration interface
fa: نام نوع داخلی در رابط مدیریت نشان داده شده است

en: Interval
fa: مدت وقفه

en: Interval (required)
fa: مدت وقفه (الزامی)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
fa: کاراکترهای نا معتبر در کلاس "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
fa: کاراکترهای نا معتبر در نام سرویس گیرنده‌ی "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
fa: نام کلاس "%1$s" معتبر نمی باشد

en: Invalid domain "%1$s"
fa: دامنه‌ی "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Invalid factory "%1$s"
fa: کارخانه‌ی "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Item deleted successfully
fa: مورد با موفقیت حذف شد

en: Item saved successfully
fa: مورد با موفقیت ذخیره شد

en: Item specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
fa: گزینه های پیکربندی خاص مورد، به صورت جفت کلید/مقدار در قالب ها در دسترس خواهند بود

en: Label
fa: برچسب

en: Label (required)
fa: برچسب (الزامی)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
fa: اگر نامی در دسترس نباشد، از برچسبی که فاصله را توصیف می کند، استفاده می شود

en: Language
fa: زبان

en: Language ID
fa: شناسه زبان

en: Language of the entered text
fa: زبان متن وارد شده

en: Languages
fa: زبان ها

en: Last
fa: آخرین

en: Last delivery status of the order
fa: آخرین وضعیت تحویل سفارش

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Last name (optional)
fa: نام خانوادگی (اختیاری)

en: Last name (required)
fa: نام خانوادگی (الزامی)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
fa: نام خانوادگی شخص یا نام کامل در فرهنگ هایی که از نام کوچک استفاده نمی شود

en: Last payment status of the order
fa: آخرین وضعیت پرداخت سفارش

en: Latest orders
fa: آخرین سفارشات

en: Length
fa: طول

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
fa: فهرستی از مقالاتی که باید به عنوان یک محصول فروخته شوند، اغلب با قیمت کاهش یافته

en: List of products often bought together
fa: لیست محصولاتی که اغلب با هم خریداری می شوند

en: List of suggested products
fa: لیست محصولات پیشنهادی

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Loading items ...
fa: در حال بارگیری موارد...

en: Locale
fa: محلی

en: Log
fa: ثبت کردن وقایع

en: Map
fa: نقشه

en: Media Lists Type
fa: نوع فهرست های رسانه ها

en: Media Lists Types
fa: انواع فهرست رسانه ها

en: Media Property Type
fa: نوع ویژگی رسانه

en: Media Property Types
fa: انواع ویژگی رسانه

en: Media Type
fa: نوع رسانه

en: Media Types
fa: انواع رسانه

en: Media properties
fa: ویژگی های رسانه

en: Message
fa: پیام

en: Min. quantity
fa: حداقل تعداد

en: Minimum quantity
fa: حداقل تعداد

en: Modifed
fa: اصلاح شده

en: Modified
fa: اصلاح شده

en: Months
fa: ماه

en: More
fa: بیشتر

en: Move this entry up/down
fa: این ورودی را به بالا/پایین حرکت دهید

en: Name
fa: نام

en: Name in URL (optional)
fa: نام در URL (اختیاری)

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
fa: نام فایل دانلود شده زمانی که مشتریان فایل را در رایانه خود ذخیره می کنند

en: Name of the reviewer
fa: نام داور

en: Name of your shop shown to your customers
fa: نام فروشگاه شما به مشتریان شما نشان داده شده است

en: New
fa: جدید

en: New customers
fa: مشتریان جدید

en: New customers within the last seven days compared to the period before
fa: مشتریان جدید در هفت روز گذشته نسبت به دوره قبل

en: Next
fa: بعدی

en: Next date
fa: تاریخ بعدی

en: Next date (optional)
fa: تاریخ بعدی (اختیاری)

en: Next date the subscription is renewed
fa: تاریخ بعدی اشتراک تمدید می شود

en: No currencies available. Please enable at least one currency
fa: ارز موجود نیست. لطفا حداقل یک ارز را فعال کنید

en: No file was uploaded
fa: هیچ فایلی آپلود نشد

en: No items found
fa: موردی یافت نشد

en: No product found
fa: محصولی یافت نشد

en: No view available
fa: نمایشی موجود نمی‌باشد

en: No voucher
fa: بدون کوپن

en: Non-shared properties for the media item
fa: ویژگی های غیر مشترک برای مورد رسانه

en: Non-shared properties for the price item
fa: ویژگی های غیر مشترک برای آیتم قیمت

en: None
fa: هیچ یک

en: Not all items could be deleted
fa: همه موارد را نمی توان حذف کرد

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
fa: اجازه دسترسی به سرویس گیرنده "%1$s" JQAdm وجود ندارد

en: Notes
fa: یادداشت

en: Notes (not shown to customer)
fa: یادداشت ها (به مشتری نشان داده نمی شود)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
fa: تعداد مقالات موجود در انبار، برای تعداد نامحدود خالی بگذارید

en: OK
fa: خوب

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
fa: شناسه رسمی مالیات بر ارزش افزوده برای تعیین اینکه آیا مالیات باید در صورتحساب ها لحاظ شود یا خیر

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
fa: یک ارائه دهنده و صفر یا چند نام کلاس دکوراتوربا کاما از هم جدا شده اند

en: Only super users and administrators can delete items
fa: فقط کاربران فوق العاده و مدیران می توانند موارد را حذف کنند

en: Open
fa: باز

en: Open Qty
fa: تعداد دلخواه

en: Option
fa: گزینه

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
fa: اجزای محصول اختیاری که می تواند توسط مشتری همراه با محصول انتخاب شود

en: Order
fa: سفارش

en: Order ID
fa: شناسه‌ی سفارش

en: Order number entered by the customer
fa: شماره سفارش وارد شده توسط مشتری

en: Order of the language/currency combinations
fa: ترتیب ترکیب‌های زبان/ارز

en: Order of the service options in the checkout process
fa: ترتیب گزینه های خدمات در فرآیند پرداخت

en: Order of the types in the frontend
fa: ترتیب انواع در جلو

en: Order totals
fa: مجموع سفارش

en: Ordered at
fa: سفارش داده شده در

en: Orders by country
fa: سفارشات بر اساس کشور

en: Orders by day
fa: سفارشات روزانه

en: Orders by hour
fa: سفارشات بر حسب ساعت

en: Orders by payment status
fa: سفارشات بر اساس وضعیت پرداخت

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
fa: فایل موجود را بازنویسی کنید و مشتریانی که در گذشته آن را خریداری کرده‌اند، می‌توانند محتوای جدید را نیز دانلود کنند

en: PHP setting "%1$s" is disabled
fa: تنظیم PHP "%1$s" غیرفعال است

en: PHP setting "%1$s" is enabled
fa: تنظیم PHP "%1$s" فعال است

en: PHP setting for "%1$s" is too low
fa: تنظیم PHP برای "%1$s" خیلی کم است

en: Page %1$d of %2$d
fa: صفحه‌ی %1$d  از %2$d

en: Password
fa: رمز عبور

en: Password (required)
fa: رمز عبور (الزامی)

en: Path
fa: مسیر

en: Pay date
fa: تاریخ پرداخت

en: Pay status
fa: وضعیت پرداخت

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment status
fa: وضعیت پرداخت

en: Payment types
fa: انواع پرداخت

en: Periods
fa: دوره ها

en: Permission denied
fa: اجازه رد شد

en: Personal data
fa: اطلاعات شخصی

en: Please select
fa: لطفا انتخاب نمایید

en: Plugin
fa: پلاگین

en: Plugin Type
fa: نوع پلاگین

en: Plugin Types
fa: انواع پلاگین

en: Plugin label for describing the configured plugin
fa: برچسب پلاگین برای توصیف پلاگین پیکربندی شده

en: Plugin position (required)
fa: موقعیت پلاگین (الزامی)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
fa: نام پیکربندی ارائه دهنده پلاگین یا دکوراتور افزونه

en: Position
fa: موقعیت

en: Position (required)
fa: موقعیت (الزامی)

en: Postal
fa: پستی

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
fa: کد پستی برای تحویل در صورت استفاده در منطقه ای که مشتری در آن زندگی می کند

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
fa: کد پستی برای تحویل در صورت استفاده در منطقه ای که تامین کننده در آن زندگی می کند

en: Postition
fa: موقعیت

en: Potential problems
fa: مشکلات محتمل

en: Previous
fa: قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Price Lists Type
fa: نوع لیست قیمت

en: Price Lists Types
fa: انواع لیست قیمت

en: Price Property Type
fa: نوع ویژگی قیمت

en: Price Property Types
fa: انواع ویژگی قیمت

en: Price Type
fa: نوع قیمت

en: Price Types
fa: انواع قیمت

en: Price properties
fa: ویژگی های قیمت

en: Priority
fa: اولویت

en: Problem
fa: مسئله

en: Product
fa: محصول

en: Product ID
fa: شناسه محصول

en: Product ID, SKU or label
fa: شناسه محصول، SKU یا برچسب

en: Product Lists Type
fa: نوع لیست محصولات

en: Product Lists Types
fa: انواع لیست محصولات

en: Product Property Type
fa: نوع ویژگی محصول

en: Product Property Types
fa: انواع ویژگی محصول

en: Product Type
fa: نوع محصول

en: Product Types
fa: انواع محصول

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
fa: ویژگی های محصول در سبد ذخیره می شود که مشتریان می توانند متون یا مقادیر خود را وارد کنند

en: Product attributes that are used by other products too
fa: ویژگی های محصول که توسط سایر محصولات نیز استفاده می شود

en: Product characteristics that are not shared with other products
fa: ویژگی های محصول که با سایر محصولات مشترک نیست

en: Product code
fa: کد محصول

en: Product costs
fa: هزینه های محصول

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
fa: ارتفاع کالا، به عنوان مثال 20.0 (یارد، اینچ و غیره)

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
fa: طول کالا، به عنوان مثال 30.0 (یارد، اینچ و غیره)

en: Product name
fa: نام محصول

en: Product payment
fa: پرداختی کالا

en: Product price
fa: قیمت کالا

en: Product quantity
fa: تعداد کالا

en: Product rebate
fa: تخفیف کالا

en: Product shipping
fa: حمل و نقل کالا

en: Product status
fa: وضعیت کالا

en: Product supplier
fa: تامین کننده کالا

en: Product tax
fa: مالیات کالا

en: Product type
fa: نوع کالا

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
fa: وزن کالا، به عنوان مثال 1.25 (به پوند، اونس و غیره)

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
fa: عرض کالا، به عنوان مثال 17.5 (به پوند، اونس و غیره)

en: Products
fa: کالاها

en: Products bought together
fa: محصولات خریداری شده با هم

en: Promotion
fa: ترویج

en: Properties
fa: مشخصات

en: Property value (required)
fa: مقدار ویژگی (الزامی)

en: Provider
fa: تامین کننده

en: Provider/decorator class names (required)
fa: نام کلاس ارائه دهنده/دکوراتور (الزامی)

en: Purchase
fa: خرید

en: Quantity
fa: مقدار

en: Quantity scale
fa: مقیاس تعداد

en: Rabate
fa: تخفیف

en: Rating
fa: رتبه بندی

en: Rating of the reviewer
fa: امتیاز بازبین

en: Reason
fa: دلیل

en: Rebate
fa: تخفیف

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
fa: کاهش از قیمت اصلی، برای محاسبه تخفیف در درصد و قیمت متقاطع استفاده می شود

en: Reference
fa: ارجاع, رجوع, مراجعه

en: Reference ID
fa: شناسه مرجع

en: Related ID
fa: شناسه مرتبط

en: Related order
fa: سفارش مرتبط

en: Renew
fa: تمدید کنید

en: Replace file
fa: فایل را جایگزین کنید

en: Request
fa: درخواست

en: Required parameter "%1$s" is missing
fa: پارامتر مورد نیاز "%1$s" وجود ندارد

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
fa: تعداد مورد نیاز مقالات برای قیمت گذاری بلوکی، به عنوان مثال. یک مقاله به قیمت 5.00 دلار، ده مقاله به قیمت 45.00 دلار

en: Reset
fa: بازنشانی کنید

en: Response
fa: واکنش

en: Response to the reviewer
fa: پاسخ به بازبین

en: Review
fa: مرور

en: Reviewed item
fa: مورد بررسی شده

en: Reviewer name
fa: نام بازبین

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
fa: نام مسیر یا شناسه صفحه صفحه دسته اگر این دسته باید در صفحه دیگری نشان داده شود

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
fa: اگر این محصول باید در صفحه دیگری نشان داده شود، نام مسیر یا شناسه صفحه صفحه جزئیات محصول

en: Route or page ID (optional)
fa: شناسه مسیر یا صفحه (اختیاری)

en: Rule
fa: قانون

en: Rule Type
fa: نوع قانون

en: Rule Types
fa: انواع قوانین

en: Rule label for describing the configured rule
fa: برچسب قانون برای توصیف قانون پیکربندی شده

en: Rule position (required)
fa: موقعیت قانون (الزامی)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
fa: نام پیکربندی ارائه‌دهنده قانون یا دکوراتور قانون

en: Rules
fa: قوانین

en: Sales by weekday
fa: فروش در روزهای هفته

en: Sales of the last 30 days
fa: فروش 30 روز گذشته

en: Sales per month
fa: فروش هر ماه

en: Salutation
fa: پیشوند نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Save & Close
fa: ذخیره & بستن

en: Save & Copy
fa: ذخیره & کپی

en: Save & New
fa: ذخیره & جدید

en: Save entry (Ctrl+S)
fa: ذخیره ورودی (Ctrl+S)

en: Search
fa: جستجو

en: Second level type for grouping items
fa: نوع سطح دوم برای گروه بندی اقلام

en: Select file
fa: انتخاب فایل

en: Service
fa: خدمت

en: Service Lists Type
fa: نوع لیست خدمات

en: Service Lists Types
fa: انواع لیست خدمات

en: Service Type
fa: نوع خدمت

en: Service Types
fa: انواع خدمت

en: Service attribute code
fa: کد ویژگی خدمت

en: Service costs
fa: هزینه های خدمت

en: Service name
fa: نام خدمت

en: Service position (required)
fa: موقعیت خدمت (الزامی)

en: Service price
fa: قیمت خدمت

en: Service provider or service decorator configuration name
fa: نام پیکربندی ارائه دهنده خدمت یا تزئین کننده خدمت

en: Service rebate
fa: تخفیف خدمت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Ship date
fa: تاریخ ارسال

en: Ship status
fa: وضعیت ارسال

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Shipping / Payment costs
fa: هزینه های حمل و نقل / پرداخت

en: Shipping costs/item
fa: هزینه های حمل و نقل/مورد

en: Shipping/Payment costs
fa: هزینه های حمل و نقل/پرداخت

en: Shipping/item
fa: حمل و نقل / مورد

en: Shop domain
fa: دامنه فروشگاه

en: Shop domain (required)
fa: دامنه فروشگاه (الزامی)

en: Shop e-mail
fa: خرید ایمیل

en: Shop e-mail address (required)
fa: آدرس ایمیل فروشگاه (الزامی)

en: Shop name
fa: نام مغازه

en: Shop name (required)
fa: نام فروشگاه (الزامی)

en: Shop theme
fa: موضوع خرید

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
fa: کد ایالتی کوتاه (به عنوان مثال NY) اگر در کشوری که مشتری زندگی می کند استفاده شود

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
fa: کد ایالتی کوتاه (به عنوان مثال NY) در صورتی که در کشوری که تامین کننده زندگی می کند استفاده شود

en: Show
fa: نمایش بده

en: Show entry
fa: نمایش ورودی

en: Show search form
fa: نمایش فرم جستجو

en: Show/hide advanced data
fa: نمایش/پنهان کردن داده های پیشرفته

en: Show/hide navigation labels
fa: نمایش / پنهان کردن برچسب های ناوبری

en: Show/hide this entry
fa: نمایش/پنهان کردن این ورودی

en: Shown if the article reached a stock level of zero
fa: نشان داده می شود که آیا مقاله به سطح موجودی صفر رسیده است

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
fa: از زمانی که محصول در دسترس است، برای مرتب سازی در قسمت جلویی استفاده می شود

en: Site
fa: سایت

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
fa: گزینه های پیکربندی خاص سایت، به صورت جفت کلید/مقدار در دسترس خواهند بود

en: Site the order was placed at
fa: سایتی که سفارش در آن انجام شد

en: Sites
fa: سایت ها

en: Size
fa: اندازه

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
fa: مرتب سازی ویژگی ها در یک نوع ویژگی

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
fa: منبع فاکتور، به عنوان مثال از طریق وب یا تلفن

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Start typing ...
fa: شروع به تایپ کنید...

en: State
fa: استان

en: Status
fa: وضعیت

en: Stock Type
fa: نوع موجودی

en: Stock Types
fa: انواع موجودی

en: Stock level
fa: سطح موجودی

en: Stock type
fa: نوع موجودی

en: Street
fa: خیابان

en: Street name (optional)
fa: نام خیابان (اختیاری)

en: Sub-total
fa: زیر کل

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
fa: فاصله اشتراک با سال، ماه، هفته و روز، به عنوان مثال. "P0Y1M2W3D" برای سال صفر، یک ماه، دو هفته و سه روز

en: Suggested products
fa: محصولات پیشنهادی

en: Sum
fa: مجموع

en: Supplier
fa: تامین کننده

en: Supplier name or company
fa: نام تامین کننده یا شرکت

en: Suppliers who manufacture the product
fa: تامین کنندگانی که محصول را تولید می کنند

en: Tag Type
fa: نوع برچسب

en: Tag Types
fa: انواع برچسب

en: Tax
fa: مالیات

en: Tax rate
fa: نرخ مالیات

en: Tax rate in %
fa: نرخ مالیات بر حسب درصد

en: Telephone
fa: تلفن

en: Telephone number (optional)
fa: شماره تلفن (اختیاری)

en: Temporary folder is missing
fa: پوشه موقت وجود ندارد

en: Text Lists Type
fa: نوع لیست های متنی

en: Text Lists Types
fa: انوع لیست های متنی

en: Text Type
fa: نوع متن

en: Text Types
fa: انواع متن

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
fa: مقاله فقط پس از آن تاریخ و زمان در وب سایت نشان داده می شود، مقالات مفید یا فصلی

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
fa: مقاله فقط تا آن تاریخ و زمان در وب سایت نشان داده می شود، مقالات مفید یا فصلی

en: The item is only shown on the web site after that date and time
fa: مورد فقط پس از آن تاریخ و زمان در وب سایت نشان داده می شود

en: The item is only shown on the web site until that date and time
fa: مورد فقط تا آن تاریخ و زمان در وب سایت نشان داده می شود

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
fa: عنوان رسانه برای برچسب عنوان رسانه در وب سایت استفاده می شود

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
fa: اگر بخش URL خاص زبان وجود نداشته باشد، از نام دسته نشان داده شده در URL استفاده خواهد شد

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
fa: نام محصول نشان داده شده در URL، در صورتی که بخش URL خاص زبان وجود نداشته باشد، استفاده خواهد شد

en: The option is only shown on the web site after that date and time
fa: این گزینه فقط پس از آن تاریخ و زمان در وب سایت نشان داده می شود

en: The option is only shown on the web site until that date and time
fa: این گزینه فقط تا آن تاریخ و زمان در وب سایت نشان داده می شود

en: The rule is only used after that date and time
fa: این قانون فقط بعد از آن تاریخ و زمان استفاده می شود

en: The rule is only used until that date and time
fa: این قانون فقط تا آن تاریخ و زمان استفاده می شود

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
fa: مقدار مرحله مجاز برای مقادیر موجود در سبد، به عنوان مثال. "0.1" برای مقادیر کسری یا "5" برای مضربی از پنج مقاله

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
fa: فایل آپلود شده از حداکثر بیشتر است. اندازه فایل مجاز

en: The uploaded file was only partially uploaded
fa: فایل آپلود شده فقط تا حدی آپلود شد

en: Theme to change the layout of your shop
fa: تم برای تغییر چیدمان فروشگاه شما

en: Three letter ISO currency code
fa: کد ارز ایزو سه حرفی

en: Time frame (optional)
fa: بازه زمانی (اختیاری)

en: Timestamp
fa: مهر زمان

en: Title
fa: عنوان

en: Toggle dropdown
fa: تغییر وضعیت کشویی

en: Top countries
fa: کشورهای برتر

en: Total
fa: کل

en: Total orders
fa: کل سفارشات

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
fa: مجموع سفارشات در هفت روز گذشته نسبت به دوره قبل

en: Total ratings
fa: مجموع رتبه بندی ها

en: Translate text
fa: ترجمه متن

en: Two letter ISO country code
fa: کد ایزو کشور دو حرفی

en: Two letter ISO language code
fa: کد ایزو زبان دو حرفی

en: Type
fa: نوع

en: Type position (optional)
fa: نوع موقعیت (اختیاری)

en: Types for additional images like icons
fa: انواع تصاویر اضافی مانند نمادها

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
fa: انواع برای قیمت های اضافی مانند هر پوند / کیلوگرم یا در هر ماه

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
fa: انواع متون اضافی مانند هر پوند/کیلوگرم یا هر ماه

en: URL of the customer web site
fa: آدرس وب سایت مشتری

en: URL of the supplier web site
fa: آدرس وب سایت تامین کننده

en: URL segment
fa: بخش آدرس وب سایت

en: URL target
fa: هدف آدرس وب سایت

en: Unable to call method "%1$s"
fa: صدا زدن متد "%1$s" غیرممکن می‌باشد

en: Unfinished orders
fa: سفارشات ناتمام

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
fa: سفارشات ناتمام در هفت روز گذشته نسبت به دوره قبل

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
fa: کد مقاله منحصر به فرد مربوط به سطوح موجودی، به عنوان مثال. از سیستم ERP، یک شماره EAN/GTIN یا خود من درآردی

en: Unique attribute code (required)
fa: کد ویژگی منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
fa: کد ویژگی منحصر به فرد، به عنوان مثال "سبز" برای ویژگی های نوع "رنگ"

en: Unique category code (required)
fa: کد دسته منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
fa: کد دسته منحصر به فرد، یا از سیستم خارجی یا خود اختراع شده است

en: Unique code (required)
fa: کد منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
fa: کد منحصر به فرد برای شناسایی سرویس، که معمولاً خود اختراع می شود

en: Unique customer account name
fa: نام منحصر به فرد حساب مشتری

en: Unique customer e-mail address
fa: آدرس ایمیل منحصر به فرد مشتری

en: Unique group code (required)
fa: کد گروه منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique service code (required)
fa: کد خدمات منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique site code (required)
fa: کد سایت منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique supplier code
fa: کد تامین کننده منحصر به فرد

en: Unique type code
fa: کد نوع منحصر به فرد

en: Unique type code (required)
fa: کد نوع منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
fa: کد نوع منحصر به فرد، به عنوان مثال "رنگ" برای ویژگی هایی مانند "سبز"، "آبی"، "قرمز"

en: Unknown upload error
fa: خطای ناشناخته آپلود

en: Upload shop icon
fa: آپلود نماد فروشگاه

en: Upload shop logo
fa: لوگوی فروشگاه را بارگذاری کنید

en: Uploaded
fa: آپلود شد

en: User groups
fa: گروه های کاربری

en: Usual time frame for the delivery of the product
fa: بازه زمانی معمول برای تحویل محصول

en: VAT ID
fa: شناسه مالیات بر ارزش افزوده

en: Value
fa: مقدار

en: Value added tax identifier (optional)
fa: شناسه مالیات بر ارزش افزوده (اختیاری)

en: Variant attributes
fa: ویژگی های متفاوت

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
fa: ویژگی های محصول متفاوتی که با محصولات سفارش داده شده ذخیره می شوند

en: Verified
fa: تایید شد

en: View details
fa: دیدن جزئیات

en: Voucher
fa: کوپن

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
fa: انبار یا فروشگاه محلی اگر مقالات شما در چندین مکان موجود است

en: Web site
fa: وب‌سایت

en: Web site URL (optional)
fa: آدرس وب سایت (اختیاری)

en: Weeks
fa: هفته

en: Weight
fa: وزن

en: Width
fa: عرض

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
fa: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (اختیاری)

en: Years
fa: سال

en: You are going to delete one or more items. Would you like to proceed?
fa: شما می خواهید یک یا چند مورد را حذف کنید. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: Your export will be available in a few minutes for download
fa: صادرات شما تا چند دقیقه دیگر برای دانلود در دسترس خواهد بود

en: Your response
fa: پاسخ شما

en: Zip code
fa: کد پستی

en: Zip code (optional)
fa: کد پستی (اختیاری)

en: __hidden__
fa: __مخفی__

en: account
fa: حساب

en: address
fa: آدرس ها

en: address:delivery
fa: آدرس تحویل

en: address:payment
fa: آدرس صورتحساب

en: attribute
fa: خصوصیت

en: bundle
fa: بسته

en: catalog
fa: دسته بندی‌ها

en: category
fa: دسته بندی‌ها

en: characteristic
fa: مشخصات

en: code
fa: کدها

en: company
fa: شرکت

en: configuration
fa: پیکربندی

en: countcountry
fa: کشور

en: countday
fa: سفارشات روزانه

en: counthour
fa: سفارشات بر حسب ساعت

en: countpaystatus
fa: سفارشات بر اساس وضعیت پرداخت

en: coupon
fa: کوپن

en: customer
fa: مشتریان

en: dashboard
fa: داشبورد

en: day
fa: بر حسب روز

en: deliverytype
fa: بر اساس نوع تحویل

en: download
fa: دانلودهای پولی

en: goods
fa: کاتالوگ

en: group
fa: گروه ها

en: hour
fa: بر حسب ساعت

en: image
fa: تصاویر

en: invoice
fa: فاکتورها

en: latest
fa: آخرین

en: locale
fa: محلی ها

en: locale/currency
fa: ارزها

en: locale/language
fa: زبان ها

en: locale/site
fa: سایت ها

en: log
fa: لاگ ها

en: marketing
fa: بازار یابی

en: media
fa: رسانه ها

en: miss
fa: دوشیزه

en: mr
fa: آقای

en: mrs
fa: خانم

en: ms
fa: میلی ثانیه

en: new
fa: جدید

en: no
fa: نه

en: none
fa: هیچ

en: not available any more
fa: دیگر در دسترس نیست

en: option
fa: گزینه‌ها

en: order
fa: سفارشات

en: order:phone
fa: تلفن

en: order:web
fa: وب

en: pay:-1
fa: ناتمام

en: pay:0
fa: حذف شده

en: pay:1
fa: لغو شد

en: pay:2
fa: رد

en: pay:3
fa: بازپرداخت شد

en: pay:4
fa: انتظار

en: pay:5
fa: مجاز است

en: pay:6
fa: اخذ شده

en: pay:7
fa: پرداخت: 7

en: paymentstatus
fa: بر اساس وضعیت پرداخت

en: paymenttype
fa: بر اساس انواع پرداخت

en: physical
fa: فیزیکی

en: plugin
fa: پلاگین ها

en: price
fa: قیمت ها

en: product
fa: کالاها

en: property
fa: مشخصات

en: quick/countcompleted
fa: سریع/تکمیل شده

en: quick/countcustomer
fa: سریع/مشتری

en: quick/counttotal
fa: سریع / مجموع

en: quick/countunfinished
fa: سریع / ناتمام

en: reason:-1
fa: ناموفق

en: reason:0
fa: به پایان رسید

en: reason:1
fa: لغو شد

en: related
fa: کالاها

en: review
fa: بررسی ها

en: rule
fa: قوانین قیمت

en: sales
fa: فروش

en: salesweekday
fa: فروش در روزهای هفته

en: selected
fa: انتخاب شده

en: selection
fa: انواع

en: service
fa: خدمات

en: servicedelivery
fa: بر اساس انواع تحویل

en: servicepayment
fa: بر اساس انواع پرداخت

en: settings
fa: تنظیمات

en: setup
fa: راه اندازی

en: special
fa: خاص

en: stat:-1
fa: ناتمام

en: stat:0
fa: حذف شده

en: stat:1
fa: انتظار

en: stat:2
fa: در حال پیشرفت

en: stat:3
fa: اعزام شد

en: stat:4
fa: تحویل داده شده

en: stat:5
fa: مفقود

en: stat:6
fa: رد

en: stat:7
fa: بازگشت

en: status:-1
fa: بایگانی

en: status:-2
fa: مرور

en: status:0
fa: غیر فعال

en: status:1
fa: فعال

en: status:2
fa: مخفی

en: stock
fa: موجودی ها

en: subscription
fa: اشتراک ها

en: supplier
fa: تامین کنندگان

en: tag
fa: برچسب ها

en: text
fa: متن ها

en: theme
fa: پوسته

en: type
fa: نوع

en: type/attribute
fa: خصوصیت

en: type/attribute/lists
fa: لیست های ویژگی

en: type/attribute/property
fa: ویژگی های صفت

en: type/catalog/lists
fa: لیست های کاتالوگ

en: type/customer/lists
fa: لیست های مشتریان

en: type/customer/property
fa: خواص مشتری

en: type/media
fa: رسانه ها

en: type/media/lists
fa: فهرست های رسانه ها

en: type/media/property
fa: ویژگی های رسانه

en: type/plugin
fa: پلاگین ها

en: type/price
fa: قیمت

en: type/price/lists
fa: لیست های قیمت

en: type/price/property
fa: نوع / قیمت / ویژگی

en: type/product
fa: کالاها

en: type/product/lists
fa: لیست های محصولات

en: type/product/property
fa: خواص محصول

en: type/rule
fa: نوع/قاعده

en: type/service
fa: خدمات

en: type/service/lists
fa: لیست خدمات

en: type/stock
fa: موجودی ها

en: type/tag
fa: برچسب ها

en: type/text
fa: متن ها

en: type/text/lists
fa: لیست های متنی

en: users
fa: کاربران

en: yes
fa: آره
