aimeos-core - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: !=
fa: برابر نیست

en: <
fa: قبل از

en: <=
fa: قبل از (شامل)

en: ==
fa: برابر است

en: =~
fa: شروع می شود با

en: >
fa: بعد از

en: >=
fa: پس از (شامل)

en: Search
fa: جستجو

en: ~=
fa: شامل

en: address:delivery
fa: آدرس تحویل

en: address:payment
fa: آدرس صورتحساب

en: service:delivery
fa: تحویل

en: service:payment
fa: پرداخت
